Počet diváků: 472 Rozhodčí: Zaoral Vít - Pfeifer Michal, Havlín Marek

Svěřenci trenéra Jana Šimáčka vstoupili do zápasu výborně, hned ve třetí minutě vybojoval míč Plichta a kolmicí vyslal Šutu, který se v tváří tvář Šmídovi nemýlil, 1:0. Ve 27. minutě se po autovém vhazování dostal k míči Nedvěd a povedeným centrem našel Plichtu, který už neměl problém poklidit míč pod břevno hostující branky, 2:0. Ke konci poločasu, ve 42. minutě se obranou hostí proháčkoval Mirek Malata, udělal kličku gólmanovi a do prázdné brány navýšil skóre na 3:0. Fotbalisté áčka si nemohli přát lepší první poločas. Do druhého poločasu už hosté vstoupili více aktivněji, ovšem žádnou vyloženou šanci si nevytvořili. V 66. minutě se po standardní situace zahrávané Demeterem dostal do zakončení Puža, který letící balón šikovně tečoval, 4:0. V 87. minutě se domácí radovali po páté, Partl z kraje hřiště našel přihrávkou Demetera, který tvrdou ránou pod břevno nedal Šmídovi šanci, 5:0.

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Za dnešní přístup k utkání musím hráče pochválit. Oproti minulým zápasům bylo vidět, že si hráči vzali pokyny k srdci, tlačili se mnohem více do zakončení, bylo na nich vidět chuť vstřelit branku, byli jsme na tom i celkem dobře pohybově, ale hlavně jsme zlepšili osobní souboje a odražené míče, tam jsme měli dříve problémy a výsledek se dostavil. Bohužel ani dnes nás neminuli problémy se sestavou a neustále jsme museli reagovat, naštěstí byli kluci dobře nastavení v hlavě a zvládli veškeré přesuny v sestavě bez problémů. V neděli nás čeká další těžký zápas, tak je potřeba neusnout na vavřínech, ale myslím, že sami hráči cítí, že na to není žádný prostor.

Příští zápas hrají naši fotbalisté v neděli 27.9. od 10:15 na Tržišti proti Dolnímu Benešovu.