Počet diváků: 282 Rozhodčí: Silný Zdeněk - Křepský Michal, Slabý Jiří

V počátečních minutách prvního poločasu se toho na hřišti příliš nedělo. V 17. minutě zahrozili hosté, když nebezpečnou střelu Gebauera vyrazil Kolář na roh. Povedený zákrok si připsal také hostující Baránek po povedené střele Demetera. Ve 29. minutě vyslal Pavlík do šance Míru Malatu, ale ten branku přestřelil. Ve 35. minutě byl faul hostů na hranici pokutového území vyhodnocen jako penaltový. K exekuci se postavil Demeter, který penaltu neproměnil, nemuselo ho to však mrzet, protože s dorážky se trefili Plichta, 1:0. O čtyři minuty později, ve 39. minutě se naši fotbalisté radovali podruhé, když se po centru Pavlíka prosadil Nedvěd, 2:0. Ve 41. minutě snížili hosté, když se proháčkoval obranou Pecuch, přihrávkou pod sebe našel Gorčicu a ten umístěnou střelou snížil na 2:1. Do druhého poločasu vstoupilo lépe naše mužstvo, v 55. minutě se po krásném centru Nedvěda prosadil Mirek Malata, 3:1. V 58. minutě se ke slovu opět dostali hosté, na centrovaný míč Krejčího naskočil Moravec a prudkou hlavičkou snížil na 3:2. V 65. minutě rozehrál Gebauer rohový kop a Kubík znovu nádherně hlavou vrátil hosty do zápasu, 3:3. V 67. minutě měli naši fotbalisté štěstí, když hostující brankář Baránek udělal chybu při vyběhnutí a Plichta už se do prázdné brány nemýlil, 4:3. Naši fotbalisté mohli své vedení navýšit, když v 73. minutě se do velké šance dostal Kriegsmann, bránu však přestřelil. Vyrovnání hostů odmítl v 86. minutě brankář Kolář, který výtečným zákrokem vytáhl balón z levé šibenice po přímém kopu Gebauera. Definitivní podobu výsledku zápasu tak dal v 90. minutě po centru střídajícího Partla svým druhým gólem Nedvěd, který zvýšil konečné skóre na 5:3.

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Do 30. minuty se hrál nijak zajímavý zápas a sám jsem si říkal, že to bude utkání o jednom gólů. Jenže opak byl pravdou, po pěkných kombinacích jsme se dostali 2krát do dvougólového vedení. Škoda, že jsme si nechali vyrovnat, protože takto zkušené mužstvo by to mělo už dohrát. Naštěstí jsme se dostali zpět do vedení po chybě hostujícího brankáře a po skvěle chyceném přímém kopu jsme rozhodli v poslední minutě. Pro oba trenéry hrozný zápas, pro diváky naopak super. Každopádně cíl uhrát 6 bodů jsme splnili, vstřelili jsme 10 branek a dostali se zase na dostřel vršku tabulky.

Další zápas v rámci MSFL odehraje naše áčko venku v neděli 4.10. od 10:15 proti Slovácku B.