Góly FCVM: 17. Maňhal, 35. Dobrovolný, 52. Starý, 63. Chromý

Rozhodčí: Nejezchleb Miroslav – Bulín Filip, Trávníček Jiří.

Diváci: 60

Sestava FCVM: Kolouch - Tuček Jan, Tuček Jakub, Teplý, Prokop, Nguyen (68. Staněk), Vala (C), Starý, Maňhal, Dobrovolný, Chromý (81. Šváb)

Hodnocení trenéra Karla Nováčka: Dnes musím jenom chválit. Od první minuty všichni plnili to, co měli. Dařilo se nám kombinačně a dokázali jsme proměnit naše brankové příležitosti. V úvodu druhé půle soupeř snížil, na což se nám záhy podařilo reagovat další brankou. To byl zlomový moment utkání. Poté se nám podařilo vstřelit ještě jednu branku a utkání dotáhnout do vítězného konce.

Mladší dorost 1:8 (0:6) 1. SC Znojmo B

Gól FCVM: 58. Pospíšil

Rozhodčí: Bulín Filip – Nejezchleb Miroslav, Trávníček Jiří

Diváci: 50

Sestava FCVM: Trutna - Dostál (46. Staněk), Večeřa, Šváb (C) (81. Matuszek), Havlík, Fanta, Janšta (57. Kašpar), Hladík, Nožička (46. Musil), Pospíšil, Svoboda (72. Havlíček)

Hodnocení asistenta trenéra Denisa Hotárka: V prvním poločase nás trápil nedostatek nasazení a laciné ztráty míčů. Druhý poločas byl z naší strany lepší a dokázali jsme si i vytvořit gólové šance.

Dorostenci v dalším zápase vyzvou v sobotu 27.4. venku Spartu Brno. Starší budou mít výkop v 16:00 a mladší ve 13:30.