SK Bystřice nad Pernštejnem 0:3 (0:0) FC Velké Meziříčí

Góly: 3x Malata Mirek

Sestava FC VM: Kolář, Puža, Kriegsmann, Komínek, Bouček, Kotoun, Šuta, Mezlík, Nedvěd, Demeter, Plichta

Střídali: Malata Mir., Růžička, Dufek

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Na hráčích dnes byla vidět únava z tréninkového procesu, ale i přesto jsme zaslouženě vyhráli. Domácí hráli nebojácně a dostali se do 2 gólových šancí, když Kolář chytil zázračně hlavičku v první půli a v druhé se netrefili do odkryté brány. My jsme měli v první půli šance, které jsme nedotáhli do konce nebo nás vychytal domácí brankář. V druhé půli domácí odpadli po fyzické stránce a nám se otevírali větší možnosti k brejkovým situacím, které jsme Mirkem Malatou dokázali proměnit. V zápase mi dnes chyběla větší lehkost v kombinaci a sráželi nás zbytečné ztráty míčů. Naopak jsem rád za udrženou nulu vzadu a střelecké probuzení Míry Malaty.

Třetí přípravné utkání sehraje áčko již tuto středu proti FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou, od 18:00 na hřišti v Borech.