FC Svratka Brno 5:0 (1:0) Starší dorost

Rozhodčí: Svoboda Ladislav – Vašík Michael, Mackay Iain

Diváci: 50

Sestava FCVM: Bazala - Tuček Jan, Tuček Jakub, Teplý, Prokop, Nguyen, Vala (C), Starý, Maňhal, Dobrovolný, Chromý (63. Staněk)

Hodnocení trenéra Karla Nováčka: První půli jsme zvládli takticky velmi dobře a soupeře téměř do ničeho nepustili. Dlouho jsme si zvykali na přírodní trávník. Mrzí mě jen inkasovaná branka ze standardní situace. V úvodu druhé půle jsme byli nebezpečnější než domácí. Bohužel jsme opět nedokázali vstřelit branku a po zaváhání v obraně jsme znovu inkasovali a z tohoto úderu už se nedokázali vzpamatovat.

FC Svratka Brno 4:0 (3:0) Mladší dorost

Rozhodčí: Vašík Michael – Svoboda Ladislav, Mackay Iain

Diváci: 44

Sestava FCVM: Trutna - Dostál, Večeřa, Havlíček, Nožička, Fanta, Hladík, Janšta, Kašpar (C), Pospíšil, Staněk

Hodnocení trenéra Karla Nováčka: Je to pořád stejné. Máme neustále špatný vstup do utkání. Kazíme jednoduché přihrávky a jsme nedůrazní a naivní při bránění. Navíc nedokážeme dát branku i z velmi dobrých příležitostí.

Dorostenci v dalším utkání vyzvou v pátek 29.3. na domácí půdě Hodonín. Starší budou mít výkop v 10:00 hod a mladší ve 12:15 hod.