Mladší dorostenci si odvezli z Brna pět branek


Velkomeziříčští hráči přijeli na hřiště druhého celku soutěž již skoro kompletní a i herní projev od minulého týdne byl lepší. Domácí ač působili fotbalověji, se na malé umělce proti srdnatě bojujícímu soupeři jen těžko prosazovali. Byli to naopak hosté, kteří neproměnili dvě velice slibné příležitosti. Nejprve v 13.min. se dostal Kurečka na rohu malého vápna k míči a jen těsně minul pravou tyč, aby pak o pět minut později po přesném centru Chalupy minul jen o centimetry levou tyčku. Zlom v utkání nastal ve 31.min., kdy rozhodčí po zaváhání hostující obrany odpískal dost přísný pokutový kop 1:0. Když se navíc o pět minut později ve vápně krásně uvolnil domácí útočník a ještě lépe zakončil, odcházelo se do kabin za stavu 0:2.

Druhý poločas i přes snahu velkomeziříčských hráčů byl zcela v režii domácích. Navíc ti přidali v 46.min. po centru z pravé strany třetí branku a tím zcela rozhodli o výsledku utkání. V závěru poločasu pak ještě hosté dostali na cestu další dva kousky, a tak odjížděli domů obtěžkáni pětibrankovým přídělem.

mladší dorost - MSDD sk. D
18. kolo: Tatran Brno Bohunice - FC Velké Meziříčí 5:0 (2:0)
střelci:
rozhodčí:
sestava: Bartošek- Chalupa, Novotný, Hamřík, Fejt, - Heto, Nevoral, Vokurka, Krčál, Kurečka(60.min. Prchal) – Hibš (40.min. Liška P.)
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1