Mladší dorostenci si odvezli z Brna pět branek

Velkomeziříčští hráči přijeli na hřiště druhého celku soutěž již skoro kompletní a i herní projev od minulého týdne byl lepší. Domácí ač působili fotbalověji, se na malé umělce proti srdnatě bojujícímu soupeři jen těžko prosazovali. Byli to naopak hosté, kteří neproměnili dvě velice slibné příležitosti. Nejprve v 13.min. se dostal Kurečka na rohu malého vápna k míči a jen těsně minul pravou tyč, aby pak o pět minut později po přesném centru Chalupy minul jen o centimetry levou tyčku. Zlom v utkání nastal ve 31.min., kdy rozhodčí po zaváhání hostující obrany odpískal dost přísný pokutový kop 1:0. Když se navíc o pět minut později ve vápně krásně uvolnil domácí útočník a ještě lépe zakončil, odcházelo se do kabin za stavu 0:2.

Druhý poločas i přes snahu velkomeziříčských hráčů byl zcela v režii domácích. Navíc ti přidali v 46.min. po centru z pravé strany třetí branku a tím zcela rozhodli o výsledku utkání. V závěru poločasu pak ještě hosté dostali na cestu další dva kousky, a tak odjížděli domů obtěžkáni pětibrankovým přídělem.