Starší dorost vyhrál v Bohunicích

Druhé utkání na jaře jsme odehráli na umělé trávě v Bohunicích. Hřiště mělo velmi malé parametry (91 x 50m). K zápasu jsme odcestovali bez Pokorného a Douchy, kteří museli nastoupit za A tým mužů.

Na začátku utkání v 5. minutě hodil dlouhý aut do vápna Bradáč, který našel Polanského, ale ten nedokázal míč usměrnit do brány. O minutu později špatně nahrál malou dom domácí obránce, následně míč vystihl Polanský, ale z ostrého úhlu trefil jen brankáře. V 8. minutě střílel z hranice velkého vápna Polanský, ale jeho tvrdou střelu vyrazil brankář na roh, následný zahraný roh se dostal k Polanskému, kterého nadvakrát hlavou vychytal domácí brankář. Ve 28. minutě jsme se konečně dočkali zaslouženého gólu, když Jícha vykopl míč za obranu, kam si naběhl Polanský, který v samostatném úniku obešel brankáře a poslal míč do prázdné brány. Ve 34. minutě dostal míč do běhu Bradáč, který na poslední chvíli poslal míč pod sebe na malé vápno k Polanskému, a ten znovu rozveselil hostující lavičku. Ve 38. minutě Ráček poslal do běhu O. Lišku, ten posunul míč na Polanského, ale jeho střela letěla těsně vedle tyče. Ve 44. minutě Štefka přihrál do slibné šance Bradáčovi, který našel opět Polanského, ale toho vychytal domácí brankář. Na konci prvního poločasu ve 45. minutě vykopl Jícha dlouhý míč za obranu na Polanského, který poslal kolmici na O. Lišku, a ten našel ve vápně volného Ráčka, který se naprosto nemýlil.

Na začátku druhého poločasu se dostal do gólové šance Votoupal, ale ten nedokázal umístit míč do brány. V 51. minutě se dostal do stoprocentní šance Láznička, ale ten jako Votoupal selhal. O několik minut později Štefka přihrál míč do běhu Polanskému, který obešel dva stopery, ale jeho finální koncovka skončila těsně vedle tyče. V 67. minutě Ráček vysunul míč mezi obránci na Bradáče, ale ten jen trefil brankáře. V závěru utkání se dostal dvakrát do gólových šancí Polanský, v prvním případě ho vychytal brankář a ve druhém případě střílel těsně vedle tyče.

Navázali jsme z minulého týdne na dobrý výkon, ale dnes jen v prvním poločase. První poločas jsme hráli velmi dobře, když jsme rozhodli třemi góly. Ve druhém poločase jsme ubrali na tempu, špatně jsme doplňovali útok a tvořili nepřesné přihrávky. Dnes mě hodně mrzelo neproměňování vyložených gólů. Jinak jsme opět zaslouženě vyhráli.