Mladší dorostenci podlehli doma Humpolci

Mladší dorostenci podlehli doma Humpolci


FC Velké Meziříčí – FK Humpolec 0:2 (0:0)

Velkomeziříčští hráči, sice za krásného a však větrného počasí, přivítali na umělé trávě soupeře, který byl o místo před nimi. V prvním poločase měli domácí mírně navrch. Je však nutné přiznat, že hlavně díky hře po větru. V úvodu nejprve Vokurka poslal propagační střelu na hostující bránu a následně v 6.min. Mužátko zakončil kombinační akci těsně nad. V 18.min. se ke slovu dostali i hosté, ale pozorný Bartošek v klidu chytá. Situací zavánějící brankou se diváci dočkali, až v samotném závěru. Nejprve hosté těsně minuli ze čtyřiceti metrů domácí branku, aby v zápětí Mužátko z dobře vypadající standartní situace o centimetry netrefil prostor mezi tyčemi. Asi největší šance domácích na vstřelení první branky přišla ve 40.min. Kdy Nevoral trefil z přímého kopu tyč a Mužátko z následné dorážky pouze brankáře.

Ve druhém poločase se karta obrátila. Domácí hrající proti silnému větru se jen stěží bránili náporu hostujících hráčů. První varování přišlo ve 44.min. Naštěstí střela z poza vápna, jen těsně minula pravou tyč. Ve 48.min. už však bylo zle. Dobře kopnutý přímý kop Filípka ještě před Bartoškem zaplaval a skončil v síti. V 59.min. domácí obrana neodvrátila dlouhý výkop hostujícího brankáře a Filípek v tváří tvář domácímu brankáři nezaváhal 0:2. Jedinou vážnější akci si velkomeziříčští hráči ve druhém poločase vypracovali po ose Mužátko, Novotný a Kurečka. Kdy posledně jmenovaný z hranice vápna jen těsně minul levou tyč. Po zbytek utkání si hosté s přehledem hlídali dvoubrankové vedení a po zásluze si domů odvážejí tři body za vítězství.

mladší dorost - MSDD sk. D
19. kolo: FC Velké Meziříčí – SK Humpolec 0:2 (0:0)
střelci:
rozhodčí:
sestava: Bartošek- Chalupa, Hamřík, Hlávka, Fejt(73.min. Prchal)- Heto, Nevoral, Vokurka, Kurečka(67.min. Těšík)-Horký(50.min.Minařík), Mužátko.
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1