Mladší dorostenci podlehli doma Humpolci

Mladší dorostenci podlehli doma Humpolci


FC Velké Meziříčí – FK Humpolec 0:2 (0:0)

Velkomeziříčští hráči, sice za krásného a však větrného počasí, přivítali na umělé trávě soupeře, který byl o místo před nimi. V prvním poločase měli domácí mírně navrch. Je však nutné přiznat, že hlavně díky hře po větru. V úvodu nejprve Vokurka poslal propagační střelu na hostující bránu a následně v 6.min. Mužátko zakončil kombinační akci těsně nad. V 18.min. se ke slovu dostali i hosté, ale pozorný Bartošek v klidu chytá. Situací zavánějící brankou se diváci dočkali, až v samotném závěru. Nejprve hosté těsně minuli ze čtyřiceti metrů domácí branku, aby v zápětí Mužátko z dobře vypadající standartní situace o centimetry netrefil prostor mezi tyčemi. Asi největší šance domácích na vstřelení první branky přišla ve 40.min. Kdy Nevoral trefil z přímého kopu tyč a Mužátko z následné dorážky pouze brankáře.

Ve druhém poločase se karta obrátila. Domácí hrající proti silnému větru se jen stěží bránili náporu hostujících hráčů. První varování přišlo ve 44.min. Naštěstí střela z poza vápna, jen těsně minula pravou tyč. Ve 48.min. už však bylo zle. Dobře kopnutý přímý kop Filípka ještě před Bartoškem zaplaval a skončil v síti. V 59.min. domácí obrana neodvrátila dlouhý výkop hostujícího brankáře a Filípek v tváří tvář domácímu brankáři nezaváhal 0:2. Jedinou vážnější akci si velkomeziříčští hráči ve druhém poločase vypracovali po ose Mužátko, Novotný a Kurečka. Kdy posledně jmenovaný z hranice vápna jen těsně minul levou tyč. Po zbytek utkání si hosté s přehledem hlídali dvoubrankové vedení a po zásluze si domů odvážejí tři body za vítězství.

mladší dorost - MSDD sk. D
19. kolo: FC Velké Meziříčí – SK Humpolec 0:2 (0:0)
střelci:
rozhodčí:
sestava: Bartošek- Chalupa, Hamřík, Hlávka, Fejt(73.min. Prchal)- Heto, Nevoral, Vokurka, Kurečka(67.min. Těšík)-Horký(50.min.Minařík), Mužátko.
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1