Mladší dorostenci podlehli doma Humpolci

Mladší dorostenci podlehli doma Humpolci


FC Velké Meziříčí – FK Humpolec 0:2 (0:0)

Velkomeziříčští hráči, sice za krásného a však větrného počasí, přivítali na umělé trávě soupeře, který byl o místo před nimi. V prvním poločase měli domácí mírně navrch. Je však nutné přiznat, že hlavně díky hře po větru. V úvodu nejprve Vokurka poslal propagační střelu na hostující bránu a následně v 6.min. Mužátko zakončil kombinační akci těsně nad. V 18.min. se ke slovu dostali i hosté, ale pozorný Bartošek v klidu chytá. Situací zavánějící brankou se diváci dočkali, až v samotném závěru. Nejprve hosté těsně minuli ze čtyřiceti metrů domácí branku, aby v zápětí Mužátko z dobře vypadající standartní situace o centimetry netrefil prostor mezi tyčemi. Asi největší šance domácích na vstřelení první branky přišla ve 40.min. Kdy Nevoral trefil z přímého kopu tyč a Mužátko z následné dorážky pouze brankáře.

Ve druhém poločase se karta obrátila. Domácí hrající proti silnému větru se jen stěží bránili náporu hostujících hráčů. První varování přišlo ve 44.min. Naštěstí střela z poza vápna, jen těsně minula pravou tyč. Ve 48.min. už však bylo zle. Dobře kopnutý přímý kop Filípka ještě před Bartoškem zaplaval a skončil v síti. V 59.min. domácí obrana neodvrátila dlouhý výkop hostujícího brankáře a Filípek v tváří tvář domácímu brankáři nezaváhal 0:2. Jedinou vážnější akci si velkomeziříčští hráči ve druhém poločase vypracovali po ose Mužátko, Novotný a Kurečka. Kdy posledně jmenovaný z hranice vápna jen těsně minul levou tyč. Po zbytek utkání si hosté s přehledem hlídali dvoubrankové vedení a po zásluze si domů odvážejí tři body za vítězství.

mladší dorost - MSDD sk. D
19. kolo: FC Velké Meziříčí – SK Humpolec 0:2 (0:0)
střelci:
rozhodčí:
sestava: Bartošek- Chalupa, Hamřík, Hlávka, Fejt(73.min. Prchal)- Heto, Nevoral, Vokurka, Kurečka(67.min. Těšík)-Horký(50.min.Minařík), Mužátko.
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI