Benfika padla na hřišti posledních Koutů


Sokol Kouty - FC Velké Meziříčí B 2:0 (1:0)

Utkání jsme hráli na přírodní trávě. Naši hráči vůbec netrénovali na přírodní trávě, protože okolní tréninkové hřiště bylo pod vodou. Hráli jsme zápas na velmi měkkém terénu a hlavně na kostrbatém povrchu.
Do první nebezpečné šance se dostal domácí Cejpek, který otestoval střelou Jíchu, který byl na správném místě. V 16. minutě střílel ze strany na brankáře Eliáše Vyskočil, ale jeho jedovatou střelu letící k tyči vyrazil na roh. Ve 22. minutě musel pro zranění kotníku odstoupit Kozuň, kterého nahradil Antoš. Do velmi dobré šance se dostal Liška, ale ve vápně místo rychlé střely, přišel jednoduše o míč. Ve 28. minutě poslal jedovatou střelu na bránu Tenkl, ale míč naštěstí skončil nad bránou. O minutu později se dostal do brejku velmi nebezpečný Cejpek, ale jeho zneškodnil Jícha. Ve 30. minutě Parma zahrával rohový kop do vápna, kde míč skončil na zadní tyči a odtud se míč dostal k Růžičkovi, který míč vleže dopravil hlavou do brány. Ve 37. minutě Liška prošel ve velkém vápně přes tři obránce, ale místo nahrávky pod sebe na volné hráče střílel jen do boční sítě. Ve 40. minutě se po zahraném rohu domácích odrazil míč k Rousarovi, který vypálil míč z prvé, ale jeho střelu mířící pod břevno vyhlavičkoval Polák na roh. V závěru zápasu se dostal do samostatného úniku Cejpek, ale nedokázal míč usměrnit do brány po vyběhnutí Jíchy.

Ve druhém poločase v 50. minutě se dostal do dobré šance Tenkl, ale jeho střela skončila těsně vedle tyče. O sedm minut později poslal dlouhý míč Čech do vápna k Cejpkovi, ale ten trestuhodně minul bránu. V 59. minutě odvrátil těžký míč Halámek na roh. Po zahraném dlouhém rohu si na míč naběhl Rousar a hlavičkou poslal míč do naší svatyně. V 67. minutě se dostal do úniku Cejpek, ale Jícha si s ním dokázal poradit, když nedokázal opět proměnit tutovku. V 69. minutě po druhé žluté kartě byl vyloučen Halámek. Od té doby jsme hráli na tři obránce a zkoušeli jsme stále otočit výsledek, ale bohužel se nepovedlo. Soupeř v závěru zápasu nedokázal 6 vyložených brejků proměnit, buď jim stál v cestě dobře chytající brankář Jícha, nebo sami selhali v koncovce.

„Kouty se nacházeli na posledním místě v tabulce. Jeli jsme s cílem dovézt minimálně bod, ale bohužel se nepovedlo. Zápas jsme si naprosto prohráli sami. Nedokázali jsme na začátku zápasu proměnit dvě šance. Kazili jsme jednoduché přihrávky, špatně jsme zpracovávali míče na těžkém terénu a vůbec jsme se nenabízeli," řekl po zápase smutně trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
18. kolo: Sokol Kouty - FC Velké Meziříčí B 2:0 (1:0)
střelci: 30. Růžička, 59. Rousar
rozhodčí: Šrámek – Zadina, Niederle
sestava: Jícha – Kozuň (22. Antoš, 72. Malec), Halámek, Polák, Maloušek – Liška, Vítek, Štefka, Vyskočil – Beran, Vahila
karty: Vyskočil (23.), Halámek (62.,68.), ČK: Halámek
diváků: 70

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1