Mladší dorost prohrál v Blansku


FK Blansko - FC Velké Meziříčí 2:0 (2:0)

Hostující hráči zavítali na hřiště třetího celku a hned v úvodu jim usnadnili cestu za vítězstvím. Již v 7.min. Fejt špatnou přihrávkou Kučerovi vybídl domácího střelce k snadnému zakončení. Velkomeziříčští hráči však zbraně nesložili. Bojovali. A však chyběla kvalita ve finální fázi a v zakončení. Za zmínku snad stojí nedůrazná hlavička Novotného ze 20.min., se kterou si brankář lehce poradil. Ve 30.min. zaspala celá hostující obrana. Kučera excelentním zákrokem sice zlikvidoval nepříjemnou střelu z cca 25m, ale obránci stáli jak solné sloupy a domácí útočník neměl sebemenší problém z dorážky zvýšit na 2:0. O devět minut později celá akce dokreslovala zmar hostujících hráčů při zakončení, který je provází celé jaro. Hibš krásnou střelou z poza vápna trefil dřevno, odražený míč nejprve Horký z malého vápna minul a za ním stojící Vokurka pro změnu netrefil branku.

Druhý poločas pak byl ze strany hostů převážně bojem o to, aby neinkasovali. Nutno dodat, že až na malé výjimky domácí k ničemu nepustili. Na druhou stranu co se týče ohrožení branky, tak až na akci Těšíka z 58.min., nebyli nějak nebezpeční.

mladší dorost - MSDD sk. D
18. kolo: FK Blansko - FC Velké Meziříčí 2:0 (2:0)
střelci:
rozhodčí:
sestava: Kučera- Chalupa, Novotný, Hlávka, Fejt - Vokurka, Nevoral, Krčál, Hibš – Horký (55. Bartošek), Prchal (40. Těšík)
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1