Mladší dorost prohrál v Blansku

FK Blansko - FC Velké Meziříčí 2:0 (2:0)

Hostující hráči zavítali na hřiště třetího celku a hned v úvodu jim usnadnili cestu za vítězstvím. Již v 7.min. Fejt špatnou přihrávkou Kučerovi vybídl domácího střelce k snadnému zakončení. Velkomeziříčští hráči však zbraně nesložili. Bojovali. A však chyběla kvalita ve finální fázi a v zakončení. Za zmínku snad stojí nedůrazná hlavička Novotného ze 20.min., se kterou si brankář lehce poradil. Ve 30.min. zaspala celá hostující obrana. Kučera excelentním zákrokem sice zlikvidoval nepříjemnou střelu z cca 25m, ale obránci stáli jak solné sloupy a domácí útočník neměl sebemenší problém z dorážky zvýšit na 2:0. O devět minut později celá akce dokreslovala zmar hostujících hráčů při zakončení, který je provází celé jaro. Hibš krásnou střelou z poza vápna trefil dřevno, odražený míč nejprve Horký z malého vápna minul a za ním stojící Vokurka pro změnu netrefil branku.

Druhý poločas pak byl ze strany hostů převážně bojem o to, aby neinkasovali. Nutno dodat, že až na malé výjimky domácí k ničemu nepustili. Na druhou stranu co se týče ohrožení branky, tak až na akci Těšíka z 58.min., nebyli nějak nebezpeční.