Mladší dorostenci prohráli derby s Vrchovinou


FC Velké Meziříčí - SFK Vrchovina 0:2 (0:0)

Hned v úvodu utkání byli hosté blízko vstřelené brance. Naštěstí přímí kop ze 20m skončil pouze na konstrukci Kučerovi branky. Odpovědí domácích pak byla akce Hibše, který se uvolnil ve vápně, jenže jeho střela těsně minula branku. Největší šance domácích přišla v 28.min. Vokurka krásnou střelou z pětadvaceti metrů orazítkoval konstrukci brány. Do konce poločasu se pak již nic zajímavého nestalo, a tak obě mužstva odcházela do kabina za stavu 0:0.

O osudu utkání rozhodly tři neproměněné šance domácích hned v úvodu. Nejprve Krčál ve 42.min. neproměnil penaltu. Ve 44.min. Mužátko jen těsně minul ze třiceti metrů hostující branku. A tentýž hráč následně po krásném vybídnutí Vokurkou v samostatném nájezdu opět netrefuje branku. Jak se říká, nedáš dostaneš. Ve 49.min. stálo při domácích ještě štěstí. Heto stačil vykopnout míč z brankové čáry, poté co byl Kučera překonán. Ovšem v 55.min. propadla celá levá strana a následný přetažený centr našel zcela nekrytého hostujícího hráče, který otevřel skore. A aby toho nebylo málo v 57.min. předvedli hosté krásnou kombinaci ve středu hřiště s následným zakončením 0:2. Domácí ač se všemožně snažili, již nedokázali hostujícího brankáře významně ohrozit.

mladší dorost - MSDD sk. D
21. kolo: FC Velké Meziříčí – SFK Vrchovina 0:2 (0:0)
střelci:
rozhodčí:
sestava: Kučera - Chalupa, Hamřík, Hlávka, Fejt (60. Prchal) - Heto, Nevoral, Krčál(52. Novotný), Vokurka (50. Kurečka) – Horký, Hibš (40. Mužátko)
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1