Mladší dorost remizoval se Spartou Brno


FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno 1:1 (1:0)

Domácí hráči přivítali na svém hřišti hráče Sparty Brno, kteří momentálně figurovali na čtvrtém místě tabulky. Hosté hned od úvodu působili fotbalovějším dojmem. Nedělala jim problém kombinace z prvního dotyku, přenášení hry a i práce s míčem byla ve větší rychlosti. Domácí však svojí bojovností soupeřovi předností eliminovali a zhruba po 15.min. byli více než rovnocenným soupeřem. V závěru poločasu si pak dokonce vypracovali i několik slibných šancí. Ke škodě se ujala jen jedna. Ve 34.min. po centru Nevorala se k míči na malém vápně dostal Hlávka a stanovil tak skóre prvního poločasu na 1:0.

V úvodu druhého poločasu musel být střídán Hibš pro zranění, vzápětí Vokurka pro křeče. Na lavičce domácích tak již nezbyl nikdo, kdo by mohl zasáhnout do hry. Hosté navíc získávali čím dál větší převahu. Domácí jen s vypětím všech sil a pouze za pomocí bezhlavých odkopů drželi těsné vedení. V 74.min. přišlo to co se zdálo být takřka nevyhnutelné. Po nedorozumění obrany a brankáře hosté srovnali na konečných 1:1.

mladší dorost - MSDD sk. D
23. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Sparta Brno 1:1 (1:0)
střelci: 34. Hlávka - 74. Ondráček
rozhodčí:
sestava: Bartošek - Vokurka(55. Prchal), Novotný, Hlávka, Fejt,- Heto, Nevoral, Ráček (40. Krčál), Kurečka – Horký, Hibš (50. Těšík)
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejš



mistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1