Mladší dorost prohrál dohrávku s Třebíčí


FC Velké Meziříčí - HFK Třebíč 0:2 (0:1)

Jestliže domácí měli za sebou šňůru čtyř vydařených utkání, tak zápas s Třebíčí jim hrubě nesedl. Krom úvodních pěti minut, kdy svého soupeře zatlačili na svoji půlku a vytvořili si tlak ze standartních situací, tak po zbytek utkání nepředvedli zhola nic a velice tím usnadnili svému soupeři cestu za vítězstvím. Zejména když v 5.min. Novotný lehkovážně ztratil na své polovině míč, Chalupa nechal hostujícího útočníka vystřelit z rohu velkého vápna a k údivu všech, dokonce i brankáře Kučery, míč skončil za jeho zády. Zbytek poločasu pak nabídl nepěkný, upracovaný fotbal, plný nepřesností a tvrdých soubojů.

Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním ještě něco se zápasem udělat. To se však rozplynulo jak pára nad hrncem hned v úvodu. A když navíc po standartní situaci inkasovali druhou branku, bylo o výsledku utkání téměř rozhodnuto. Velkomeziříčští spíše než ze soupeřem bojovali sami se sebou. Některé pasáže utkání připomínali zápas ml. žáků, kteří ještě ne zcela mají osvojeny základy zpracování, přesné přihrávky a jednoduché kombinace. Když k tomu přičteme nechuť některých hráčů poprat se o výsledek a zabojovat jeden za druhého, dostaneme obrázek velice špatného výkonu, kterým se velkomeziříčští hráči prezentovali před domácími fanoušky. Hosté tak vyhráli zcela zaslouženě.

mladší dorost - MSDD sk. D
23. kolo: FC Velké Meziříčí - HFK Třebíč 0:2 (0:1)
střelci:
rozhodčí:
sestava: Kučera - Vokurka, Hamřík, Hlávka, Chalupa (55. Fejt) - Heto(60. Bartošek), Nevoral, Novotný, Liška O. (40. Krčál) - Prchal (40. Těšík), Kurečka
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI