Mladší dorostenci podlehli o gól Otrokovicím


FC Velké Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice 0:1 (0:0)

Domácí nastoupili proti čtvrtému týmu tabulky značně zdecimováni nemocemi a zraněními. Navíc po nepříliš vydařené domácí dohrávce s Třebíčí. Jediným úkolem bylo dohrát utkání v jedenácti lidech a znepříjemnit soupeři cestu za ziskem tří bodů. To se podařilo splnit bezezbytku. Mít o trochu víc štěstí na své straně mohli nakonec brát i nějaký ten bod. První stoprocentní příležitost si vypracovali hosté. To když přímí kop před Kučerou zaplaval a on jej jen s námahou vyrazil před sebe. Navíc dobíhající hráč nepochopitelně poslal volný míč do jeho ležící náruče. Velkomeziříčští hráči odpověděli ve 12. min., jenže rohový kop po Prchalově zakončení z malého vápna jen těsně minul levou tyč. Poté na dlouho nepřicházeli žádné brankové příležitosti. Domácí se sice snažili o kombinaci v křídelním prostoru a několikrát i úspěšně, avšak finálnímu zakončení chyběla větší přesnost. Největší šance domácích přišla ve 35. min., kdy se uvolnil Liška na hranici velkého vápna a jeho tečovaná střela skončila na tyči.

Druhý poločas byl pak vyrovnanou bitvou, kterou rozhodla chyba brankáře Kučery ve 30. min., kdy pustil za svoje záda centr na zadní tyč. Domácí se ještě v zoufalém tlaku snažili aspoň vyrovnat, ale krom spojnice trefené krásnou střelou Kurečky již hostující branku neohrozili. Škoda, za předvedený výkon a bojovnost si minimálně bod zasloužili.

mladší dorost - MSDD sk. D
25. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice 0:1 (0:0)
střelci:
rozhodčí:
sestava: Kučera - Vokurka, Hamřík, Hlávka, Fejt - Chalupa, Nevoral, Krčál, Liška O., Kurečka - Prchal, Liška O.
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1