Mladší dorost prohrál ve Žďáře


FC Žďas Žďár nad Sázavou – FC Velké Meziříčí 4:1 (2:1)

Velkomeziříčští hráči zavítali ve svém posledním utkání do Žďáru. Hned od úvodu se domácí do svého soupeře zakousli s plnou vervou. Agresivní napadání nutilo velkomeziříčské hráče dělat chyby hned v zárodcích útočných akcí, takže se převážně hrálo na hostující polovině. Navíc po jedné ze ztrát, podnikli žďárští hráči útok do rozhozené obrany a po sérii nedůrazných soubojů otevřeli střelou z úhlu skóre. Od druhé poloviny prvního poločasu se hra vyrovnala a i hosté se začali osmělovat. První vážnější ohrožení domácí branky přineslo hned vyrovnání. Centr Hlávky, prodloužil Hibš na volného Heta, který srovnal na 1:1. O minutu později se pak Liška po krásné přihrávce Hibše řítil sám na brankáře, který se štěstím odvrátil na roh. Poslední příležitost jak jít do vedení, měli velkomeziříčští hráči ve 28. min. Nevoralův přímý kop brankář jen s námahou vyrazil. Jak se říká, nedáš, dostaneš. Ve 30.min. zaváhala hostující obrana, k volnému míči se dostal domácí útočník a stanovil konečné skóre prvního poločasu na 2:1.

Ve druhém poločase se spustil déšť a jakoby tím předznamenal, jak to bude s ambicemi velkomeziříčských hráčů na vyrovnání. Ve 45.min. špatně obsadili ve vápně svého soupeře a ten nikým neatakován pohodlně zvýšil na 3:1. Jediná akce, která znamenala vážné ohrožení domácí branky, byla tyčka Lišky po rohu Nevorala. Jinak zbytek poločasu se nesl v duchu jalové snahy hostů o snížení a nebezpečných výpadů do otevřené obrany domácích. Po jednom takovém výpadu pak v závěru poločasu stanovil konečné skóre na 4:1.

mladší dorost - MSDD sk. D
25. kolo: FC Žďas Žďár nad Sázavou – FC Velké Meziříčí 4:1 (2:1)
střelci: 23. Heto
rozhodčí:
sestava: Bartošek - Vokurka, Hamřík, Hlávka, Fejt - Heto, Nevoral, Novotný, Hibš - Prchal (40. Horký), Liška O.
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1