Starší dorost prohrál derby ve Žďáře


FC Žďas Žďár nad Sázavou – FC Velké Meziříčí 5:2 (4:0)

K poslednímu našemu utkání jsme zajížděli na derby do Žďáru nad Sázavou. Po karetním trestu se vrátil Ráček a po dlouhém zranění se vrátil Láznička. Na druhou stranu chyběl Pokorný, který měl soukromé povinnosti. Hráli jsme na umělé trávě.

Na začátku utkání se dostal do nebezpečné šance Ráček, ale jeho střela skončila těsně nad břevnem. V 15. minutě odebral o míč jednoduše Komínka domácí útočník, který dokázal z hranice malého vápna vstřelit gól. O tři minuty později se míč odrazil do našeho vápna, kde byl dobře postavený domácí záložník, ale ten nepochopitelně nebyl pokrytý a okamžitou střelou překonal Jíchu. Ve 30. minutě opět udělal fatální chybu Komínek, který špatně přihrál míč a následnou akci dokonal domácí záložník. O tři minuty později Komínek vybídl špatnou přihrávkou do úniku domácího útočníka, ale ten nedokázal překonat dobře postaveného brankáře Jíchu. Ve 41. minutě Voneš hlídal letící míč k Jíchovi, ale nikdo se nedomluvil, kdo míč převezme, toho využil domácí útočník, který okamžitě míč odebral a následně střílel do prázdné brány.

Do druhého poločasu nastoupil do brány Sysel a do útoku se posunul brankář Jícha. Ve 48. minutě zahráli krásnou akci Krčál-Jícha, když druhý jmenovaný postupoval sám na brankáře, ale jeho koncovka skončila jen v náručích brankáře. O pár minut později postupoval sám na brankáře Krčál, ale ani ten si nedokázal s brankářem poradit. V 58. minutě M. Ostrý přihrál pomalou přihrávku na brankáře Sysla, následně míč zachytil domácí útočník, který postupoval sám na Sysla a těsně před ním zvolil střelu k tyči a zvýšil na 5:0. V 69. minutě Ráček poslal krásný křižný míč na rozběhnutého Jíchu, který sám postupoval na brankáře a na podruhé se mu ho podařilo prostřelit, když zvolil krásnou technickou střelu k tyči. V 88. minutě Jícha poslal jako Ráček krásný křižný míč mezi obránci na Lázničku, který postupoval ze strany do vápna a těsně před hranicí vápna vstřelil gól.

Bohužel dnes měli někteří hráči v prvním poločase černý den, protože se jim vůbec nedařilo a to vyplynulo zbytečnými individuálními hrubými chyby. Ve druhém poločase došlo k mírnému zlepšení, když v útoku dokázal zvýšit tlak na obránce dobře hrající brankář Jícha, který bojoval až do samého konce. Divizi i přes porážku jsme udrželi pro příští ročník 2013/2014.

starší dorost - MSDD sk. D
26. kolo: FC Žďas Žďár nad Sázavou – FC Velké Meziříčí 5:2 (4:0)
střelci:

69. Jícha, 88. Láznička

rozhodčí: Nováček – Burian, Večeřa
sestava:

Jícha – Nápravník (81. Vokurka), Štefka (46. Sysel), Voneš, Komínek (46. Bárta) – Láznička – M. Ostrý, Ráček, Bradáč, O. Liška (61. Nevoral) – Krčál (63. Š. Ostrý)

karty: Ráček
diváků:

20


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1