Velmez porazil doma Spytihněv


FC Velké Meziříčí – FC Slovácká Sparta Spytihněv 2:0 (2:0)

Hosté dorazili k dalšímu diviznímu utkání s 11-ti hráči a náhradním golmanem. Ve 4. min pronikl do vápna Zdeněk Mucha a po lehkém kontaktu s golmanem upadl, hlavní rozhodčí nařídil rohový kop. V 8. min po průniku Pavla Simra obrana hostů srazila jeho střelu na další rohový kop, Miloš Netrda našel hlavičkujícího Pavla Simra, ten ale bránu hostu těsně minul. V 10. min zahrozil Gröpl, ale Zdeněk Simandl byl na místě a jeho povedenou střelu vytlačil na rohový kop. Ve 13. min podběhl centr hostů Michal Bouček, nabíhající Habanec však míč nezpracoval. V 15. min nebezpečný průnik Jardy Dufka zastavil povedeným skluzem Pantálek. V 18. min zahrál špatnou malou domů Kovařík, míč zachytil Miloš Netrda, ve vápně našel nabíhajícího Milana Součka a ten nedal Hájkovi šanci 1:0. Ve 26. min se dostal k odraženému míči Gröpl, jeho střela z voleje domácí bránu minula. Ve 28. min se po centru Miloše Netrdy dostal k zakončení hlavou Pavel Simr, golman Hájek byl pozorný. Ve 36 min poslal přesnou přihrávku za obranu hostů Michal Bouček a Pavel Simr vsítil svou 20-tou branku tohoto ročníku 2:0. Ve 42. min se dostal do úniku Miloš Netrda, s jeho střelou z hranice vápna si golman Hájek poradil.

Druhý poločas začal velkou chybou obrany hostů, Jarda Dufek našel na penaltě Milana Součka, ten však bránu hostů netrefil. Ve 49. min vystřelil z hranice vápna Kovář, s tečovanou střelou si Zdeněk Simandl poradil. V 51. našel dlouhý centr Standy Štefka ve vápně Miloše Netrdu, jeho střelu hostující obránci odvrátili na rohový kop. V 58. min se po skluzu Standy Štefka na pronikajícího Večeřu dožadovali hosté pokutového kopu, ale rozhodčí posoudil zákrok v souladu s pravidly a nechal zahrát rohový kop, hosté se dostali 2x k zakončení, ale Zdeněk Simandl byl na místě. V 65. min po centru hlavičkoval na malém vápně Bančák, Zdeněk Simandl míč na brankové čáře zachytil. V 72. min našel přesný centr Miloše Netrdy ve vápně Pavla Simra, ale ten se přes obránce prosadit nedokázal. Závěr utkání si domácí již pohlídali a zaslouženě si připsali další tři divizní body.

Vyjádření trenéra Smejkala: Jsem rád že jsme dnešní utkání vyhráli, opět jsme nastoupili v improvizované sestavě. První poločas byl fotbalově pohledný a oba týmy předvedli pěknou kombinační hru. Druhý poločas již nebyl tak fotbalový. Vzhledem k tomu, že se jednalo v krátké době o druhé utkání na těžkém terénu, musím naše hráče pochválit že tento dvojzápas zvládli velmi dobře.

muži A - MSD sk. D
28. kolo: FC Velké Meziříčí – FC Slovácká Sparta Spytihněv 2:0 (2:0)
střelci: 18. Souček, 37. Simr
rozhodčí:

Buček, Hanáková, Zaplatilová

sestavy:

FC VM – Simandl – Mucha Z., Štefka, Šimáček, Bouček – Dufek (81. Liška), Vyskočil (75. Pokorný), Souček, Smejkal (67. Vítek), Netrda – Simr, na lavičce Jícha, trenéři Smejkal, Krejčí

FC Spytihněv – Hájek – Kovář, Pantálek, Lysoněk, Habanec, Večeřa, Bančák, Kovařík, Barot, Borusík, Gröpl na lavičce Harásek, trenér Pospíšil

karty:

Vítek - Barot

diváků: 150

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI