Velmez hrál s Tasovicemi bezbranek


FC Velké Meziříčí – TJ Sokol Tasovice 0:0 (0:0)

V posledním domácím utkání byl k vidění fotbal plný kombinací a pohybu a jen nepřesnosti ve finální přihrávce nepouštěli oba týmy do nebezpečnějšího zakončení. V 5. min našel Jarda Dufek ve vápně Edu Smejkala, jeho střela však bránu minula. V 9. min po centru Miloše Netrdy netrefil hlavičkující Jarda Dufek bránu hostů. Ve 12. min se dostal po dlouhém nákopu za naší obranu k zakončení Paul, ale bránu přestřelil. Ve 14. min se po rohovém kopu dostal k zakončení střílející Horáček, Zdeněk Simandl jeho střelu zachytil. Ve 20. min poslal přihrávku za obranu hostí Eda Smejkal, ale Pavla Simra zatavila píšťalka rozhodčího Beneše, který posoudil jeho souboj s Krátkým jako nedovolený. Ve 23. min dopravili hosté míč do naší sítě, ale pro ofsajdové postavení jejich hráče nabyla branka uznána. V 27. min se dostal k zakončení hlavičkující Eda Smejkal, obránci jeho zakončení odvrátili. Ve 32. min se po přímém kopu Miloše Netrdy dostal odražený míč na zadní tyč k osamocenému Jakubu Vítkovi, ale tomu se míč do opuštěné brány nepodařilo dorazit. Ve 40. min se probíjel středem Pavel Simr, nabíhajícího Edu Smejkala však přihrávkou nenašel. Ve 43. min se po přihrávce od Pavla Simra dostal k zakončení Jarda Dufek, golman Fukal si s jeho tvrdou střelou poradil.

Druhý poločas již nebyl tak fotbalově pohledný jako první. Bylo k vidění více osobních soubojů ale také oba týmy místo kombinační hry začaly více míče nakopávat. Ve 47. min si na centr naběhl Helebrant, jeho hlavička však skončila v náruči Zdeňka Simandl. V 53. min z úhlu vystřelil Pavel Simr ale golman jeho střelu vyrazil. V 54. min se naší obranou objevil Mašek, jeho střela však naší bránu minula. V 57. min vystřelil zpoza vápna Doležel, bránu však přestřelil. V 69. min vystřelil z hranice vápna Horáček, se sraženou střelou si náš brankář poradil. V 78. min našel přímý kop Miloše Netrdy hlavičkujícího Zdeňka Muchy, Fukal byl však pozorný. V 84. min se dostal k zakončení po centru Miloše Netrdy nabíhající Pepík Láznička, jeho střela na zadní tyč ale jen těsně minula bránu hostů. A tak se soupeři nakonec rozešli po bezbrankové remíze, když spokojenější byli zachraňující se hosté.

Vyjádření trenéra Smejkala: K dnešnímu utkání jsme opět nastupovali v improvizované sestavě ale musím za dnešní výkon naše hráče pochválit. Hlavně v prvním poločase jsme viděli spoustu pohledných akcí a jen nepřesnosti ve finální přihrávce nebo v zakončení nepřinesly změnu skore. Druhý poločas již nebyl tak povedený, ale bojovností a nasazením v osobních soubojích jsme utkání dovedly k jednobodovému zisku. Škoda jen že se na poslední utkání nepřišlo podívat více fotbalových příznivců.

muži A - MSD sk. D
29. kolo: FC Velké Meziříčí – TJ Sokol Tasovice 0:0 (0:0)
střelci:
rozhodčí:

Beneš, Stehlík, Nejedlý

sestavy:

FC VM – Simandl – Mucha Z., Štefka, Šimáček, Bouček (68. Krejčí) – Dufek (46. Láznička), Vítek (55. Vyskočil), Pokorný, Smejkal, Netrda – Simr na lavičce Jícha a Souček, trenér Smejka

TJ Sokol Tasovice – Fukal – Čerstvý, Krátký, Blahoudek, Doležel, Vyžrálek (82. Vítek), Horáček, Mašek, Paul, Šuráň, Helebrant, na lavičce Dítě, Čermák, Heneš, trenéři Fryš, Szajko

karty:

Smejkal, Simr, Krejčí – Blahoudek, Čerstvý

diváků: 180

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI