Starší dorost dostal šest branek

FC Velké Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice 1:6 (0:3)

Starší dorost zahájil novou sezonu na svém domácím hřišti. I přes absenci některých hráčů, hlavně Voneš chyběl citelně v obraně, byl předvedený výkon víc než špatný. První velkou šanci měli domácí ve 4.min., kdy po rohu Nevorala těsně vedle hlavičkoval Ráček. Jak se s rohem nakládá, ukázali hosté o minutu později. Po sérii nepřesných zákroků se k volnému míči dostal Novák a otevřel skóre. Když navíc za další minutu neobsazený Skřivan zvýšil na 0:2, bylo o osudu utkání téměř rozhodnuto. Jiskřičku naděje na zvrat vykřesal Krčál, který se pohlednou individuální akcí uvolnil na hranici malého vápna, bohužel Heto před odkrytou brankou neměl srovnaná mířidla a přestřelil. Zmar domácí obrany asi nejlépe vystihuje situace před třetí brankou. Centr z pravé strany nejprve minul Novotný, následně i Špaček promáchl a osamocený Kryšpín, už jen pohodlně zvýšil na 0:3.

Druhý poločas byl odrazem toho prvního. Hned v úvodu zvýšil osamocený Skřivan na 0:4. A i když vzápětí vstřelil krásnou branku z 25m Ráček, nemohlo se už nic změnit na tom, že hosté dohrávali utkání v poklidu. V průběhu poločasu pak ještě přidali dvě branky a s přehledem zvítězili 1:6.