Starší dorost dostal šest branek


FC Velké Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice 1:6 (0:3)

Starší dorost zahájil novou sezonu na svém domácím hřišti. I přes absenci některých hráčů, hlavně Voneš chyběl citelně v obraně, byl předvedený výkon víc než špatný. První velkou šanci měli domácí ve 4.min., kdy po rohu Nevorala těsně vedle hlavičkoval Ráček. Jak se s rohem nakládá, ukázali hosté o minutu později. Po sérii nepřesných zákroků se k volnému míči dostal Novák a otevřel skóre. Když navíc za další minutu neobsazený Skřivan zvýšil na 0:2, bylo o osudu utkání téměř rozhodnuto. Jiskřičku naděje na zvrat vykřesal Krčál, který se pohlednou individuální akcí uvolnil na hranici malého vápna, bohužel Heto před odkrytou brankou neměl srovnaná mířidla a přestřelil. Zmar domácí obrany asi nejlépe vystihuje situace před třetí brankou. Centr z pravé strany nejprve minul Novotný, následně i Špaček promáchl a osamocený Kryšpín, už jen pohodlně zvýšil na 0:3.

Druhý poločas byl odrazem toho prvního. Hned v úvodu zvýšil osamocený Skřivan na 0:4. A i když vzápětí vstřelil krásnou branku z 25m Ráček, nemohlo se už nic změnit na tom, že hosté dohrávali utkání v poklidu. V průběhu poločasu pak ještě přidali dvě branky a s přehledem zvítězili 1:6.

starší dorost - MSDD sk. D
2. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Viktoria Otrokovice 1:6 (0:3)
střelci:

48. Ráček

rozhodčí:
sestava:

Sysel - Špaček, Novotný, Komínek, Benda - Heto, Kurečka, Nevoral, Votoupal, Ráček, Kurečka, Krčál

karty:
diváků:


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1