Benfika opět nevstřelila ani gól


Sokol Stonařov - FC Velké Meziříčí 2:0 (1:0)

„Soupeř po celý zápas těžil jen z nákopu brankáře, při kterých zakládali rychlé protiútoky. My jsme se snažili o kombinaci, ale bohužel nám nevycházela finální přihrávka nebo střela v daný moment. Oba dva góly jsme dostali po vlastních hrubých chybách. Dnes jsme si zasloužili minimálně bod, ale fotbal se hraje na góly," litoval po zápase velmi nespokojený trenér Libor Smejkal mladší.

K zápasu proti Stonařovu jsme nastoupili v rozestavení 4-1-4-1. Chtěli jsme se hlavně zaměřit na defenzivní část a využívat krajních záložníků.

Do první závažné situace jsme se dostali my, když ve 2. minutě utkání střílel Palát nebezpečnou střelu těsně vedle tyče. O dvě minuty později zahrozili po rohu domácí, ale míč skončil po hlavičce Nešpora vysoko nad bránou. V 8. minutě obral důrazným soubojem Beran krajního obránce o míč, přes kterého se uvolnil do samostatného úniku, ale jeho střela před osamoceným brankářem skončila v boční síti. V 10. minutě vyzkoušel dalekonosnou střelu domácí Šmarda, ale brankář Dohnal nebezpečnou střelu, která spadla těsně před ním, vyrazil na roh. Ve 14. minutě se dostal do velmi slibné šance Vítek, ale nedokázal usměrnit letící míč do brány. Ve 26. minutě si řekl o míč těsně před malým vápnem brankář Dohnal, ale ten nepochopitelně zůstal stát na brankové čáře a spoléhal se na obránce, ale ti čekali na vyběhnutí Dohnala, k tomuto nedorozumění přiběhl Škrdla a střelou pod břevno nedal brankáři šanci. V závěru poločasu mohl hlavou dopravit po rohu míč do brány Polák, ale míč hlavičkoval bohužel sám osamocen před brankářem nosem, chyběla tomu pořádná razance.

Ve druhém poločase již v 53. minutě jsme inkasovali zase úplně zbytečný gól, když v ofsajdovém systému se zapomněl Pospíšil, následně nevystavil do ofsajdu Příhodu, který v samostatném úniku rozvlnil síť. V 55. minutě mohl reagovat na obdržený gól Beran, ale jeho střelu z ostrého úhlu vystřelil z brankové čáry domácí obránce. O tři minuty později se dostal do úniku opět Beran, ale před velkým vápnem v souboji s obránce nešťastně upadl, místo toho, aby zkusil vystřelit. V závěru zápasu dvakrát zahrozili domácí, ale míč skončil naštěstí mimo bránu.

muži B - 1.A třída sk. B
2. kolo: Sokol Stonařov - FC Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
střelci: 26. Škrdla, 53. Příhoda
rozhodčí: Novotný – Tesař, Nechvátal
sestava: Dohnal – Pospíšil (72. Štefka), Halámek, D. Polák, Bouček – Doucha – Malec, Vítek, Palát (46. Veselý), Kameník (60. Bradáč) – Beran
karty: Halámek
diváků: 60

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1