Benfika se nečekaně proti celku Křoví dočkala prvních bodů


FC Velké Meziříčí - TJ Sokol Křoví 2:0 (0:0)

„Křoví mohlo rozhodnout zápas hned v úvodu zápasu, ale to se mu naštěstí nepovedlo. Postupně jsme se dostávali do hry a hlavně ve druhém poločase jsme začali soupeře přehrávat. Hlavně konečně týmovou hrou jsme si ve druhém poločase zajistili první body se soupeřem, který se netají s postupem do krajského přeboru. Všem klukům chci poděkovat za dnešní výkon," řekl po zápase velmi spokojený trenér Libor Smejkal mladší.

Zápas proti celku Křoví jsme hráli na umělé trávě, protože přírodní tráva byla nezpůsobilá hře. Celkem dost lidí hlavně z Křoví si našlo cestu na naší umělou trávu.

Úvodní minuty patřily hostům, kteří zahrozili hned třikrát, ale své gólovky napálili buď do brankové konstrukce, nebo do Simandla. Za zmínění stojí akce ve 20. minutě, když nás hosté před naším vápnem rozťukali na jeden dotek (jako Barcelona), ale v poslední chvíli zneškodnil nebezpečnou střelu Simandl. Do nebezpečné akce se dostali i Velkomeziříčští, když se do slibných šancí dostal Beran, Vítek a Kameník, ale bohužel střela nenašla bránu. V závěru měl po centru Lišky na hlavě gól Beran, ale tomu odebral míč na poslední chvíli domácí obránce.

Do druhého dějství vstoupili domácí s velkou chutí získat první body. V 53. minutě Šustáček ztratil míč a do dobré pozice se dostal Beran, ale ten střílel vedle brány. Poté zahrozili hosté, ale jejich akce byla zastavena domácími obránci. V 68. minutě získal před velkým vápnem míč Beran a střelou směrem k šibenici nedal brankáři šanci. Hosté se pořádně nerozkoukali a hned za dvě minuty inkasovali další gól, když výborně hrající Malec nadvakrát dopravil míč do hostující brány. Závěr jsme si pohlídali, i když se dvakrát dostali hosté do dobré pozice, ale míč nedokázali usměrnit do brány. Soupeř se spíše věnoval rozhodčímu a nesnažil se hrát fotbal.

muži B - 1.A třída sk. B
3. kolo: FC Velké Meziříčí TJ Sokol Křoví 2:0 (0:0)
střelci: 68. Beran, 70. Malec
rozhodčí: Kliner – Novotný, Dobrovolný
sestava: Simandl – Pospíšil, Halámek, Netolický, Bouček (46. Maloušek) – Liška, Vítek, Malec, Kameník – Kučera (73. Palát), Beran (88. L. Smejkal)
karty: Beran, Smejkal L.
diváků: 40

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1