Starší dorost podlehl doma Boskovicím


FC Velké Meziříčí – FC Boskovice 1:2 (0:1)

„První poločas byl z naší strany velmi rozpačitý, protože jsme hráli bez útoku a krajních záložníků, kteří se vůbec neuvolňovali za obranu a nechodili si pro míče. Druhý poločas byl jak vyměněný, dokázali jsme vpředu podržet míč a hlavně jsme se snažili útočit. Soupeř byl podle mě hodně hratelný. Je trestuhodné, když dostaneme v nastavení gól, místo toho, abychom se hnali po velkém tlaku pro vítězný gól.“ trenér -Libor Smejkalml.

První mistrovské utkání v nové sezóně 2012/2013 jsme odehráli s týmem Boskovic na umělé trávě, protože přírodní hřiště nebylo způsobilé pro hraní.

Do první nebezpečné akce se dostal Nápravník, ale ten střílel mimo bránu. V 5. minutě byl před hranicí vápna faulován M. Ostrý, na následný PVK se postavil Votoupal a střelou kolem zdi mu na poslední chvíli vyrazil excelentním zákrokem brankář míč na roh. Po zahraném rohu Ráčkem hlavičkoval Nápravník míč vedle brány. V rozmezí dvou minut zlikvidoval Bartošek (mladší dorostenec) dvě nebezpečné akce hostí. Ve 20. minutě zahráli hosté nebezpečný roh, ale v nadějné pozici nedokázal Bláha dopravit míč hlavou do naší brány. Ve 23. minutě založili hosté rychlý protiútok, ale ten byl opět zastaven dobře chytajícím Bartoškem. O tři minuty později poslal Pokorný ze 40 metrů nebezpečnou střelu na brankáře, ale ten bez větších problémům zlikvidoval míč. Ve 32. minutě Bartošek fauloval ve vápně Bláhu a sám postižený penaltu proměnil, i když Bartoškovi chyběly centimetry. V závěru poločasu stříleli hosté z větší vzdálenosti na bránu, ale Bartošek vyrazil míč na roh.

Ve druhém poločase posílil útok Kejda, a k němu se posunul do předu Pokorný, protože jsme v prvním poločase hráli bez útoku. Do první vážné akce se dostal Pokorný, který střílel těsně vedle tyče. V 57. minutě chybělo Lázničkovi trocha štěstí v malém vápně a mohl se dostat sám před brankáře. V 60. minutě zahodil vymyšlenou penaltu Bláha, který vůbec netrefil bránu. Po chybě Voneše se dostali do rychlého přečíslení hosté, ale v poslední chvíli byla akce zmařena Komínkem. V 68. minutě po zahraném rohu, hlavičkoval míč Voneš těsně nad bránu. V 77. minutě vstřelil gól Pokorný, který dostal přihrávku do malého vápna od Ráčka. V 91. minutě v nastavení jsme dostali gól z PVK z 35 metrů, když tvrdou střelu podcenil Bartošek, který byl nesmyslně vylezlý a střelou pod břevno neměl moc šancí.

starší dorost - MSDD sk. D
2. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Boskovice 1:2 (0:1)
střelci: 77. Pokorný – 32. (PK) a 91. Blaha
rozhodčí: Nováček – Novotný, Veselý
sestava: Bartošek – Nápravník, Pokorný, Voneš, Benda – M. Ostrý, Ráček, Votoupal (46. Kejda), Bradáč – Komínek, Láznička (75. O. Liška)
karty: Bartošek, Liška O.
diváků:

20


<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1