Mladší dorostenci zlepšili hru a srovnali na 2:2

Mladší dorostenci zlepšili hru a srovnali na 2:2


FC Velké Meziříčí – FC Boskovice 2:2 (0:2)

Velkomeziříčští hráči měli minulý týden volný los a tak sezonu zahájili na umělce druhým kolem s Boskovicemi. Úvod patřil fyzicky vyspělejším hostům. Již v 11.min. využili výšky svého stopera, který přehlavičkoval Bartoška a dobíhající spoluhráč neměl s dorážkou sebemenší problém. Navíc o dvě minuty později nedůrazná obrana umožnila hostujícímu hráči v klidu zakončit vyraženou střelu. Nepříznivý vývoj utkání ale domácí nezlomil. Postupem času začali svého soupeře přehrávat a v závěru poločasu si vytvořili několik šancí. Tu stoprocentní neproměnili ve 30.min., kdy se Horký po lajně proháčkoval mezi dvěma obránci až do velkého vápna, odkud naservíroval na malé vápno osamocenému Krčálovi. Ten však nastřelil pouze brankáře, a tak se šlo do kabin za stavu 0:2.

Druhý poločas začal stejně jako první, v 46.min. díky nekoncentrovanosti Hamříka při rozehrávce, musel Bartošek předvést jeden z bravurních zákroků. Ten druhý na sebe nenechal dlouho čekat. Ve 52.min. totiž dokonce zlikvidoval přísně nařízenou penaltu. Domácí se dostali do hry penaltou, kterou v 57.min. s přehledem proměnil Juda. Od té doby bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a vyrovnání vyselo ve vzduchu. Snaha velkomeziříčských hráčů byla nakonec korunována ve 70.min., kdy se O. Liška dostal po trestném kopu k odraženému míči a přehodil hostujícího brankáře. Rozhodnout utkání mohl Krčál, který ve 75.min. ustál dva penaltové zákroky ve velkém vápně, obešel dva obránce a brankáře, bohužel z úhlu nastřelil pouze tyč a tak utkání skončilo smírně 2:2.

mladší dorost - MSDD sk. D
2. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Boskovice 2:2 (0:2)
střelci: 57. Juda (PK), 75. Liška O.
rozhodčí:
sestava: Bartošek- Heto, Hamřík, Hlávka, Juda- Chalupa(60. Hibš), Nevoral,Liška O.,Kurečka (45. Vokurka)–Horký (38. Liška P.), Krčál
karty:
diváků:

Fotogalerie


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI