Pavel Simr vstřelil Polné hattrick


FC Velké Meziříčí - Slavoj TKZ Polná 3:1 (0:1)

V dalším divizním utkání jsme nastoupil proti tým z Polné. Byli to hosté kteří vstoupili do utkání aktivněji a již ve 2. min musel Roman Invald vyrazit na rohový kop střelu Kováře z 25-ti metrů. Ve 3. min se za naší obranou objevil Tlačbaba ale dobrý obraný zákrok Patrika Pokorného a dobré vyběhnutí a reakce Romana Invalda změnu skóre nepřinesly. V 5. min domácí poslali centr na Pavla Simra, ale obrana hostí míč poklidila na rohový kop. V 6. min se před vápnem dostal k odraženému centru Kovář, ale jeho střelecký pokus šel vysoko nad naší bránu. V 8. min to byl opět pozorný Roman Invald, který do rukou chytil centr mířící na Kaplana. V 10. min tvrdě zajel do Miloše Netrdy Kučera a obdržel ŽK, přímý kop rozehrál Jarda Krejčí, ale skončil v rukou Skočdopoleho. Ve 14. min pronikl do vápna Pavel Simr, z brankové čáry přihrál zpět do pole, Miloš Netrda pustil míč za sebe, ale tam už žádný z domácích nenaběhl. V 19. min fauloval zezadu u postraní čáry Černý Miloše Netrdu, ale karetní trest neobdržel. Ve 21. min mu ale další tvrdý zákrok na Jardy Krejčího již neprošel a obdržel ŽK. Ve 24. min rozehráli přímý kop hosté, Kaplan posunul míč na nabíhajícího Bambulu, ale ten vystřelil vysoko nad naší bránu. V 27.min fauloval Caha ve středu hřiště Honzu Šimáčka, rozhodčí ponechal výhodu, Pavel Simr přihrál na Jardu Dufka, ale jeho přízemní střela byla odvrácena na rohový kop. Z něho jsme však branku hostů ohrozit nedokázali. Ve 31. min zahrávali hosté rohový kop, na centr Kováře si naběhl Černý a hlavou nedal Romanovi Invaldovi šanci 0:1. Ve 33 min se za obranu hostí dostal Pavel Simr, ale pohotový skluz mu v zakončení zabránil. Ve 35. min po faulu na Kaplana rozehrál Lovětinský přímý kop, hlavičku Oberreitera však Roman Invald zachytil. Ve 37. min se po autovém vhazování dostal k zakončení Kaplan, ale jeho hlava šla mimo naší bránu. Naši hráči se ke konci poločasu snažili o vyrovnání, ale řada nepřesností a špatný pohyb bez míče nás do zakončení nepustil. A tak odcházeli do kabin zaslouženě spokojenější hosté.

Poločasová přestávka a zvýšený hlas trenéra Smejkala v kabině přinesl do druhého poločasu změnu. Naši hráči se začali lépe pohybovat bez míče, lépe kombinovat a přidali na důrazu v osobních soubojích. Ve 48. min Skočdopole podskočil centr Miloše Netrdy a Pavel Simr z blízka vyrovnal. V 51. min prošel středem hřiště Eda Smejkal, na křídle uvolnil Miloše Netrdu a na jeho přesný centr si naskočil Pavel Simr a otočil vývoj utkání a skóre na 2:1. V 56. min zahrozil z přímého kopu Kovář, ale Roman Invald byl připraven. V 61. min se na křídle uvolnil Jarda Dufek, přihrál před branku na Pavla Simra a ten vyšel ze souboje s hostujícím stoperem a golmanem vítězně a vsítil svou třetí branku v rozmezí 13-ti minut 3:1. V této části utkání naši hráči plně ovládli střed hřiště. V 66. min po faulu na Pavla Simra vystřelil Miloš Netrda jen těsně vedle. V 71. min se z přímého kopu pokusil Jarda Krejčí překvapit golmana Pártla, ale ten jeho pokus na přední tyč vystihl. V 75. min si postavil míč Lovětinský, ale z přímého kopu trefil jen naší zeď. V 84. min poslal Eda Smejkal přesný pas na Petra Kučeru, ten byl v úniku zezadu podražen Urbánkem, který musel po druhé ŽK v rozmezí 3 min opustit hrací plochu. V 86. min přišla série rohových kopů hráčů Polné, ale když se jim změna skóre nepodařila, zůstali zaslouženě, hlavně za výkon ve 2. poločase tři body domácím.

Vyjádření trenéra Smejkala: „V prvním poločase jsme nehráli dobře, chyběl nám důraz v osobních soubojích, přesná přihrávka a hlavně aktivní pohyb po hřišti bez míče. Toto dokázal soupeř využít a po herní stránce nás přehrával. Ve druhém poločase došlo ke zlepšení všech kritizovaných aspektů herního projevu. Střeleckou chutí a přesným zakončením se blýskl Pavel Simr, který nám po zlepšeném výkonu celého týmu vystřílel tři divizní body. Jsem rád, že moje poločasová kritika padla na úrodnou půdu a tým dokázal ve druhém poločase výrazně zlepšit svůj herní projev.“

Video z utkání

muži A - MSD sk. D
4. kolo: FC Velké Meziříčí - Slavoj TKZ Polná 3:1 (0:1)
střelci: 48., 52. a 61. Simr – 32. Černý
rozhodčí: Mikyska, Talpa, Šťastný
sestavy: FC VM – Invald – Z. Mucha, Souček, Pokorný, Krejčí – Dufek (69. Vítek), Šimáček, Berka, Smejkal, Netrda (85. Bouček) – Simr (78. Kučera)
Polná – Skočdopole (63. Pártl) – Bambula, Černý, Caha, Tlačbaba (10. Klimeš), Kaplan, Urbánek, Oberreiter (58. Klíma), Kučera, Kovář, Lovětinský
karty: Krejčí, Smejkal, Souček – Kučera, Černý, Caha, Urbánek 2x (84. ČK)
diváků:

365


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1