Starší dorost prohrál v Třebíči


HFK Třebíč – FC Velké Meziříčí 3:0 (0:0)

Dohrávku prvního kola jsme hráli na hřišti Dukovany v Třebíči. K utkání nenastoupil nemocný Bradáč.

Do první nebezpečné akce se dostali domácí, když zahraný PVK skončil na břevně. O minutu později se dostal do slibné šance Ráček, ale ten si nedokázal poradit s brankářem. V 10. minutě zahráli domácí PVK podél zdi, kde jejich hráč z otočky orazítkoval břevno. Ve 24. minutě jsme mohli odpovědět na domácí střeleckou neproduktivitu, když Pokorný poslal krásný míč mezi obránci do běhu Douchovi, který v jasné gólové šanci trefil stojícího brankáře, následně po střele se míč odrazil ke Komínkovi, který nedokázal propasírovat míč do brány, odtud se míč dostal k Votoupalovi, kterému střelu k tyči vyrazil brankář na roh. Ve 30. minutě po PVK domácích skončil míč po hlavičce útočníka na tyči, a následně v rukavicích Sysla. O dvě minuty později zkusili z větší vzdálenosti vystřelit domácí, ale jejich střela letěla těsně vedle brány. V závěru poločasu vyzkoušel dalekonosnou střelu Pokorný, kterému letěla střela těsně vedle šibenice.

Druhý poločas začal pro nás velmi vyrovnaně oproti prvnímu poločasu. Domácí zkoušeli z větší vzdálenosti střílet na bránu, ale tyto střely lapil Sysel. Do dobré šance se dostal Kejda, který dokázal projít přes obránce, ale jeho střela letěla nad bránu. V 70. minutě poslal jedovatou střelu na bránu bývalý hráč Velkomeziříčských Zsihovics, který dokázal udělat Syslovy problémy, ale v poslední okamžik vyrazil míč na roh. V 77. minutě jsme na útočné půlce ztratili míč, následně domácí založili rychlý protiútok, který skončil gólem D. Lorence po zbytečné ztrátě. V 85. minutě domácí nastřelili tyč, a následnou dorážku dokázal uklidit do brány Baslík. V 87. minutě jsme dostali další gól, když domácí Karásek obstřelil vyběhlého brankáře Sysla.

„Zápas se mi těžko hodnotí, protože dnešní zápas byl bez pohybu a chutí hrát fotbal. V prvním poločase jsme mohli prohrávat 3:0, kdyby soupeř měl větší štěstí. Druhý poločas byl lepší, ale pořád tam chyběl pohyb. V závěru zápasu jsme si nechali vstřelit úplně tři zbytečné góly. Připadalo mi, jak kdybychom těsně před zápasem běhali 10 km, a okamžitě jsme šli hrát fotbal, tak vypadal fotbal z naší strany, přitom soupeř byl hratelný.“ Hodnotil zápas trenérLibor Smejkalml.

starší dorost - MSDD sk. D
1. kolo: HFK Třebíč - FC Velké Meziříčí 3:0 (0:0)
střelci: 77. Lorenc, 85. Baslík, 87. Karásek
rozhodčí: Kolář – Jurka, Kliner
sestava: Sysel – Komínek, Štefka, Voneš, Benda – Láznička (79. Š. Ostrý), Ráček, Votoupal, Nápravník (68. O. Liška) – Pokorný (87. Krčál), Doucha (46. Kejda)
karty:
diváků:

30


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

Datum: 4.5.2018
muži A - FK Hodonín (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI