Starší dorost prohrál v Třebíči


HFK Třebíč – FC Velké Meziříčí 3:0 (0:0)

Dohrávku prvního kola jsme hráli na hřišti Dukovany v Třebíči. K utkání nenastoupil nemocný Bradáč.

Do první nebezpečné akce se dostali domácí, když zahraný PVK skončil na břevně. O minutu později se dostal do slibné šance Ráček, ale ten si nedokázal poradit s brankářem. V 10. minutě zahráli domácí PVK podél zdi, kde jejich hráč z otočky orazítkoval břevno. Ve 24. minutě jsme mohli odpovědět na domácí střeleckou neproduktivitu, když Pokorný poslal krásný míč mezi obránci do běhu Douchovi, který v jasné gólové šanci trefil stojícího brankáře, následně po střele se míč odrazil ke Komínkovi, který nedokázal propasírovat míč do brány, odtud se míč dostal k Votoupalovi, kterému střelu k tyči vyrazil brankář na roh. Ve 30. minutě po PVK domácích skončil míč po hlavičce útočníka na tyči, a následně v rukavicích Sysla. O dvě minuty později zkusili z větší vzdálenosti vystřelit domácí, ale jejich střela letěla těsně vedle brány. V závěru poločasu vyzkoušel dalekonosnou střelu Pokorný, kterému letěla střela těsně vedle šibenice.

Druhý poločas začal pro nás velmi vyrovnaně oproti prvnímu poločasu. Domácí zkoušeli z větší vzdálenosti střílet na bránu, ale tyto střely lapil Sysel. Do dobré šance se dostal Kejda, který dokázal projít přes obránce, ale jeho střela letěla nad bránu. V 70. minutě poslal jedovatou střelu na bránu bývalý hráč Velkomeziříčských Zsihovics, který dokázal udělat Syslovy problémy, ale v poslední okamžik vyrazil míč na roh. V 77. minutě jsme na útočné půlce ztratili míč, následně domácí založili rychlý protiútok, který skončil gólem D. Lorence po zbytečné ztrátě. V 85. minutě domácí nastřelili tyč, a následnou dorážku dokázal uklidit do brány Baslík. V 87. minutě jsme dostali další gól, když domácí Karásek obstřelil vyběhlého brankáře Sysla.

„Zápas se mi těžko hodnotí, protože dnešní zápas byl bez pohybu a chutí hrát fotbal. V prvním poločase jsme mohli prohrávat 3:0, kdyby soupeř měl větší štěstí. Druhý poločas byl lepší, ale pořád tam chyběl pohyb. V závěru zápasu jsme si nechali vstřelit úplně tři zbytečné góly. Připadalo mi, jak kdybychom těsně před zápasem běhali 10 km, a okamžitě jsme šli hrát fotbal, tak vypadal fotbal z naší strany, přitom soupeř byl hratelný.“ Hodnotil zápas trenérLibor Smejkalml.

starší dorost - MSDD sk. D
1. kolo: HFK Třebíč - FC Velké Meziříčí 3:0 (0:0)
střelci: 77. Lorenc, 85. Baslík, 87. Karásek
rozhodčí: Kolář – Jurka, Kliner
sestava: Sysel – Komínek, Štefka, Voneš, Benda – Láznička (79. Š. Ostrý), Ráček, Votoupal, Nápravník (68. O. Liška) – Pokorný (87. Krčál), Doucha (46. Kejda)
karty:
diváků:

30


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1