Dorostenci dostali v Líšni debakl


SK Líšeň – FC Velké Meziříčí 5:0 (3:0)

Ve 4. kole jsme zajížděli k poslednímu celku tabulky Líšně, která byla posilněna o 4 hráče ze Zbrojovky Brno, kteří mají společnou farmu pro hráče.

Na začátku utkání špatně přihrál Komínek na Lázničku, následně založili domácí akci po levé straně a centrem do vápna těsně míjel hlavou míč Gerlinger. O minutu později po zahraném rohu domácích, prošel letící míč malým vápnem, nikdo nedokázal zareagovat, až na volného Gerlingera, který hlavou poslal míč do prázdné brány. Hráči se pořádně z gólu neotřepali a v 6. minutě jsme inkasovali další gól, když míč prošel mezi obránci, na který si zaběhl Gerlinger, následně udělal kličku před Řeháčkem, a poslal míč do prázdné brány. Soupeř si vytvořil ještě několik nebezpečných šancí, ale všechny zlikvidoval dobře chytající Řeháček nebo čistým skluzem zastavil akci Voneš. Do dobré šance se dostal Kejda, který se dostal před osamoceného brankáře, ale jeho slabá střela skončila v náručích brankáře. V závěru poločasu jsme inkasovali třetí gól po střele Vejmělky z velkého vápna.

Ve druhém poločase ve 49. minutě zahrál ve vápně rukou Komínek a z penalty se nemýlil zakončeným hattrickem Gerlinger. V 56. minutě se musel vyznamenat opět Řeháček, který zneškodnil nebezpečný roh. V 69. minutě obešel Vejmělek Řeháčka, ale jeho střelecký pokus do odkryté brány vyrazil z brankové čáry Štefka. V 78. minutě se dostal do nebezpečné akce Láznička, ale ten střílel nad břevno. Konečnou tečku za zápasem udělal v 82. minutě Vejmělek, který dostal dlouhý centr do vápna a hlavou poslal míč do sítě.

„K zápasu jsme přistoupili nekoncentrovaně a hned v úvodu jsme inkasovali dva rychlé góly a bylo po zápase. Hráči navázali opět na špatné výkony z minulých zápasů. Na hřišti byl špatný pohyb, nebyla žádná nabídka, kluci na sebe nemluvili a měli jsme velkou mezeru mezi zálohou a útokem. V zápase jsme měli 90% nepřesných přihrávek a hlavně jsme nedokázali vystřelit na bránu. Z výkonů hráčů nejsem vůbec spokojený, protože se takhle vůbec na úrovni divize nehraje.“ Trenér Libor Smejkal ml.

starší dorost - MSDD sk. D
4. kolo: SK Líšeň - FC Velké Meziříčí 5:0 (3:0)
střelci: 3., 6. a 49. (PK) Gerlinger, 44. a 82. Vejmělek
rozhodčí: Miklík – Blažek, Shkurupii
sestava: Řeháček – Komínek, Štefka, Voneš, Benda (18. Nápravník) – M. Ostrý (46. Krčál), Ráček (87. Sysel), Votoupal (70. Š. Ostrý), Láznička – Kejda, O. Liška (72. Hlávka)
karty:

Ráček, Voneš

diváků:

20


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1