Mladší dorost v Třebíči prohrál

Mladší dorost v Třebíči prohrál


HFK Třebíč - FC Velké Meziříčí 4:2 (1:0)

Domácí hráči začali utkání aktivně. Díky Vysokému a velice dobře zvládnutému napadání měli trvalý tlak, ze kterého se velkomeziříčští hráči dostávali pouze za cenu dlouhých nákopů. Šance na sebe nenechali dlouho čekat. Asi největší z nich zahodili třebíčští hráči v 9. minutě, kdy nejprve nastřelili tyč a následnou dorážku pak na malém vápně vychytal Bartošek. Zhruba od 30. minuty se začala hra vyrovnávat a i velkomeziříčští hráči se dostávali do náznaků šancí. Když už to vypadalo, že oba týmy půjdou do kabin za bezbrankového stavu, vstřelili domácí branku takříkajíc do šatny 0:1.

Druhá půle nezačala pro hosty vůbec růžově. Než se stačili rozkoukat prohrávali ve 44.min 0:2 a když za šest minut pustil Bartošek z 30m poměrně lehkou střelu, zdálo se, že je o osudu utkání rozhodnuto. Obraz hry se však změnil příchodem R. Lišky, který svým pohybem a napadáním dělal domácí obraně značné problémy. Navíc v 52. minutě Kurečka perfektní přihrávkou prostrčil mezi dvěma obránci na Krčala a ten s přehledem snížil. V 66. minutě R. Liška. zakončoval centr Heta jen těsně vedle. Své střelecké kvality předvedl o čtyři minuty později, kdy s přehledem zakončil milimetrový pas za obranu od kapitána Nevorala. V závěru při snaze o srovnání hosté inkasovali po nedorozumění Bartoška s Hamříkem počtvrté. Škoda lacino inkasovaných branek. Nebýt jich mohl být výsledek mnohem lepší než 4:2.

mladší dorost - MSDD sk. D
1. kolo: HFK Třebíč - FC Velké Meziříčí 4:2 (1:0)
střelci: 52. Krčál, 70. Liška R.
rozhodčí:
sestava: Bartošek- Heto, Hamřík, Hlávka, Juda- Chalupa, Nevoral, Liška O., Hibš(50. Liška R.) – Kurečka(58. Liška P.), Krčál.
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1