Mladší dorost v Třebíči prohrál

HFK Třebíč - FC Velké Meziříčí 4:2 (1:0)

Domácí hráči začali utkání aktivně. Díky Vysokému a velice dobře zvládnutému napadání měli trvalý tlak, ze kterého se velkomeziříčští hráči dostávali pouze za cenu dlouhých nákopů. Šance na sebe nenechali dlouho čekat. Asi největší z nich zahodili třebíčští hráči v 9. minutě, kdy nejprve nastřelili tyč a následnou dorážku pak na malém vápně vychytal Bartošek. Zhruba od 30. minuty se začala hra vyrovnávat a i velkomeziříčští hráči se dostávali do náznaků šancí. Když už to vypadalo, že oba týmy půjdou do kabin za bezbrankového stavu, vstřelili domácí branku takříkajíc do šatny 0:1.

Druhá půle nezačala pro hosty vůbec růžově. Než se stačili rozkoukat prohrávali ve 44.min 0:2 a když za šest minut pustil Bartošek z 30m poměrně lehkou střelu, zdálo se, že je o osudu utkání rozhodnuto. Obraz hry se však změnil příchodem R. Lišky, který svým pohybem a napadáním dělal domácí obraně značné problémy. Navíc v 52. minutě Kurečka perfektní přihrávkou prostrčil mezi dvěma obránci na Krčala a ten s přehledem snížil. V 66. minutě R. Liška. zakončoval centr Heta jen těsně vedle. Své střelecké kvality předvedl o čtyři minuty později, kdy s přehledem zakončil milimetrový pas za obranu od kapitána Nevorala. V závěru při snaze o srovnání hosté inkasovali po nedorozumění Bartoška s Hamříkem počtvrté. Škoda lacino inkasovaných branek. Nebýt jich mohl být výsledek mnohem lepší než 4:2.