Mladší dorost v Třebíči prohrál

Mladší dorost v Třebíči prohrál


HFK Třebíč - FC Velké Meziříčí 4:2 (1:0)

Domácí hráči začali utkání aktivně. Díky Vysokému a velice dobře zvládnutému napadání měli trvalý tlak, ze kterého se velkomeziříčští hráči dostávali pouze za cenu dlouhých nákopů. Šance na sebe nenechali dlouho čekat. Asi největší z nich zahodili třebíčští hráči v 9. minutě, kdy nejprve nastřelili tyč a následnou dorážku pak na malém vápně vychytal Bartošek. Zhruba od 30. minuty se začala hra vyrovnávat a i velkomeziříčští hráči se dostávali do náznaků šancí. Když už to vypadalo, že oba týmy půjdou do kabin za bezbrankového stavu, vstřelili domácí branku takříkajíc do šatny 0:1.

Druhá půle nezačala pro hosty vůbec růžově. Než se stačili rozkoukat prohrávali ve 44.min 0:2 a když za šest minut pustil Bartošek z 30m poměrně lehkou střelu, zdálo se, že je o osudu utkání rozhodnuto. Obraz hry se však změnil příchodem R. Lišky, který svým pohybem a napadáním dělal domácí obraně značné problémy. Navíc v 52. minutě Kurečka perfektní přihrávkou prostrčil mezi dvěma obránci na Krčala a ten s přehledem snížil. V 66. minutě R. Liška. zakončoval centr Heta jen těsně vedle. Své střelecké kvality předvedl o čtyři minuty později, kdy s přehledem zakončil milimetrový pas za obranu od kapitána Nevorala. V závěru při snaze o srovnání hosté inkasovali po nedorozumění Bartoška s Hamříkem počtvrté. Škoda lacino inkasovaných branek. Nebýt jich mohl být výsledek mnohem lepší než 4:2.

mladší dorost - MSDD sk. D
1. kolo: HFK Třebíč - FC Velké Meziříčí 4:2 (1:0)
střelci: 52. Krčál, 70. Liška R.
rozhodčí:
sestava: Bartošek- Heto, Hamřík, Hlávka, Juda- Chalupa, Nevoral, Liška O., Hibš(50. Liška R.) – Kurečka(58. Liška P.), Krčál.
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1