Dorostenci dovezli tři body z Líšně

SK Líšeň – FC Velké Meziříčí 0:1 (0:0)

První poločas mnoho fotbalové krásny nenabídl. Utkání hrané na malé umělce, bylo převážně boj v přehuštěném středu hřiště, a přestože se hosté snažili o kombinační fotbal, vlivem zhuštěného prostoru a nepřesností to až na pár výjimek nikam nevedlo. Z této šedi vyčnívala snad jen akce z 38. minuty, kdy se velkomeziříčští hráči krásnou kombinací dostali až k nebezpečné střele, kterou však brankář kryl.

Ve druhém poločasu nastoupil do útoku Mužátko. Nejprve po faulu na něj zahrával Hibš přímý kop, který jen s námahou brankář vytěsnil na roh. Ve 23. minutě přišla rozhodující chvíle zápasu. Po krásné kombinaci Chalupy, Nevorala a Mužátka na jeden dotek, posledně jmenovaný s přehledem obhodil domácího brankáře. Hosté pak s přehledem ubránili svůj jednobrankový náskok a odvezli si tak po zásluze tři body za výhru 0:1.