Velmez nestačil na Napajedla


FS Napajedla - FC Velké Meziříčí 3:1 (0:1)

Do utkání vstoupili lépe domácí a už ve 2. min zahrozil z přímého kopu Bejtkovský střelou na přední tyč, Roman Invald však byl pozorný a míč vyrazil na rohový kop. Ve 4. min se po chybě domácí obrany dostal za obranu Jarda Dufek, ale domácím se podařilo mu míč v poslední chvíli ukopnout. V 6. min poslal Miloš Netrda centr do vápna na Pavla Simra, ale domácím se podařilo centr odvrátit. Našim hráčům se dařilo dobrým pohybem zastavovat kombinace domácích a přecházet do rychlých protiútoků, nepřesnost v předfinální a finální přihrávce nás však do výrazné gólové šance nepustila. V 11. min se dostal do vápna Pavel Simr, přihrál Milanovi Součkovi, jeho střela na přední tyč však šla mimo bránu. Ve 14. min se prodral do našeho pokutového území Večeřa, poslal zpětnou přihrávku, ale z domácích na ni nikdo nedosáhl. V 15. min se míč po ose Berka, Smejkal, Netrda dostal k Pavlovi Simrovi, jeho hlavička šla těsně vedle. V 19. min získal míč Honza Šimáček, prošel středem hřiště a z 22-ti metrů vystřelil k levém tyči, Krajča byl však pozorný. Ve 22. min se po centru Lukáše Berky dostal k zakončení hlavičkující Pavel Simr, ale bránu domácích opět minul. Ve 23. min se z ojedinělého útoku dostal za naší obranu Večeřa a nabídnutou šanci využil 1:0. I v dalších minutách to byli naši hráči, kteří diktovali tempo hry. Ve 27. min přihrál Pavel Simr ve vápně Jardovi Dufkovi, jeho střelu se však domácím podařilo zblokovat. Ve 29. min přihrál Eda Smejkal nabíhajícímu Pavlovi Simrovi, jeho střela na zadní tyč však domácí bránu minula. Ve 30. min se po závaru na hranici našeho vápna dožadovali domácí pokutového kopu za ruku našeho hráče, rozhodčí však toto situaci jako nedovolenou neposoudili. Ve 33. min po ztrátě míče prošel do vápna Dufka ale Milan Souček odvrátil na rohový kop. Ve 34. min zahrozil po centru z křídla pohotovou střelou Večeřa, Roman Invald však jeho pokus zlikvidoval. Ve 36. min poslal přízemní centr do vápna Jarda Dufek, Pavel Simr však míč tečoval jen do náruče Krajči. Ve 41. min rozehrál Miloš Netrda přímý kop, ale před nabíhajícím Honzou Šimáčkem míč zachytil pozorný Krajča. Ve 43. min se dostal do dobré střelecké pozice Jarda Dufek, místo zakončení hledal nabíhajícího Pavla Simra, ale domácí obrana přihrávku zachytila.

Nástup do druhého poločasu se nám vydařil. Ve 48. min vnikl do vápna Jarda Dufek, od brankové čáry poslal zpětnou přihrávku a Eda Smejkal pohotově zakončil 1:1. V 50. min byl při průniku atakován Jarda Dufek , ale rozhodčí zákrok jako nedovolený neposoudil. V 51. min prošel do vápna Pavel Simr, ale jeho střelu domácí zblokovali. V 55. min po centru Miloše Netrdy vystřelil z otočky agilní Pavel Simr, ale trefil pouze domácího hráče. V 59. min se po zmatku v naší obraně odrazil centrovaný míč k Večeřovi a ten pohotovou střelou vrátil domácím vedení 2:1. Je škoda, že jsme z tlaku v začátku druhého poločasu nevytěžili více, než jen vyrovnávací branku. V 62. min se po centru Michala Boučka dostal k zakončení hlavou Pavel Simr, ale v střelecké štěstí ho v tomto utkání opustilo a tak opět jen těsně minul domácí bránu. Naši hráči ve snaze o vyrovnání se více tlačili do útoku a domácí toho využíval k nebezpečným protiútokům. V 67. min se dostal za obranu Kučera, ale Roman Invald včasným vyběhnutím a výborným zákrokem šanci zneškodnil. V 70. min se po přihrávce Edy Smejkala dostal k zakončení Jan Šimáček, ale domácí golman si z jeho technickou střelou poradil. V 72. min poslali domácí dlouhý pas na rychlonohého Dufka, ten si poradil jak se Zdeňkem Muchou, tak s vyběhnuvším Romanem Invaldem a do prázdné brány upravil na 3:1. V závěru zápasu se naši hráči snažili o změnu ve skóre, ale pozorná domácí obrana a i nepřesnosti v přihrávkách nás již do vyložené šance nepustily. A tak se po závěrečném hvizdu rozhodčího Vedrala radovali z bodového zisku, v tomto utkání šťastnější, domácí hráči.

Video z utkání

muži A - MSD sk. D
5. kolo: FS Napajedla - FC Velké Meziříčí 3:1 (1:0)
střelci: 25. a 59. Večeřa, 72. Dufka – 48. Smejkal
rozhodčí: Vedral, Běhal, Dostálek
sestavy: Krajča, Zavadil, Semela, Sklenář, Dufka (86. Plachý), Huťka, Kučera, Urbanovský (59. Žáček), Vrága, Bejtkovský, Večeřa (84. Havránek)
Invald – Z. Mucha, Souček, Pokorný, Bouček (67. Krejčí) – Dufek (77. Vítek), Šimáček, Berka, Smejkal, Netrda (77. Kučera) – Simr
karty: Večeřa - Kučera
diváků:

160


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1