Mladší dorost dostal doma pět branek

Mladší dorost dostal doma pět branek


FC Velké Meziříčí - Tatran Brno Bohunice 1:5 (1:1)

Domácí na svém hřišti přivítali velice silný tým z Bohunic. Tomuto faktu také přizpůsobili základní rozestavení, kdy nastoupili s pěti záložníky a jedním útočníkem. Cílem bylo zahustit střed hřiště tak, aby se soupeř nedostal ke kombinační hře. Tato taktika nesla své ovoce do 50min. Navíc již ve 3. min. ve znamenité formě hrající Krčál vystihl rozehrávku hostující obrany a otevřel skóre zápasu. Domácí po celý první poločas poctivě bránili, včas přistupovali k soupeři a díky přehuštěnému prostoru před vlastním pokutovým územím hostující hráče nepouštěli do vážnějších šancí. Sami se však přes kvalitního soupeře dostali jen k chabým útočným výpadům. Převaha hostů pak vygradovala v závěru poločasu, kdy nejprve hostující hráč využil zaváhání trojčlenného středu zálohy, neatakován proběhl až k vápnu, kde po obehrání obou stoperů s klidem rutinéra srovnal na 1:1. Hráči Bohunic pak mohli jít i do vedení, kdy v samotném závěru po rohu domácích šli do rychlého přečíslení. Nejprve nastřelili tyč a odražený míč pak z penalty skončil vysoko nad.

Druhý poločas byl pak hodně ovlivněn trojím nuceným střídáním. Zejména pak absence výborně hrajícího Hamříka se na mužstvu znatelně podepsala. Když se k tomu přidaly hrubky, kterými domácí hráči doslova darovali tři ze čtyř branek, byl výsledný obraz utkání celkem jednoznačný. Hosté si a předvedenou hru zaslouženě odvezli tři body.

mladší dorost - MSDD sk. D
5. kolo: FC Velké Meziříčí - Tatran Brno Bohunice 1:5 (1:1)
střelci: 3. Krčál - 60., 72., 75. a 80. Burčík, 34. Peška
rozhodčí:
sestava: Kučera - Heto, Hamřík (50. Bartošek), Hlávka, Juda - Chalupa, Nevoral, Liška O., Novotný (50. Hibš), Kurečka - Krčál (41. Liška P.)
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1