Žáci U14 překvapivě vyhráli v Kroměříži


SK Hanácká Sl. Kroměříž - FC Velké Meziříčí U14 1:2 (1:0)

Do Kroměříže jsme odcestovali s vědomím, že nás nečeká lehké utkání. Náš soupeř, byl sice v tabulce za námi, ale utkáním remizoval se siným mužstvem Slovácka.

Utkání začalo náporem domácí, kteří si během deseti minut, vytvořili tři šance, ale branku nevsítili. V 10. minutě zahrával Hekrdla standardní situaci, míč proletěl celé pokutové území, jenže před dobíhajícím záložníkem Nováčkem míč obránce odkopl na roh. Roh zahrával Hamřík, míč se dostal k volnému Urbánkovi, ale ten trefil jen tyč domácí branky. V 17. minutě se do šance dostali domácí, naštěstí míč letěl těsně branky Jágrika. V 19. minutě zahrával Urbánek přímí kop z dvaceti metrů, jenže jeho krásnou střelu brankář Stratil vyrazil na roh. V 22. minutě se po ztrátě míče ve středu hřiště, dostal na dostřel branky domácí záložník, ale míč letěl nad branku hostí. v 24. minutě zahrávali domácí roh, míč se odrazil mimo pokutového území, záložník ho poslal za vybíhajícího brankáře ten na brankové čáře hlavou domácí útočník dopravil do sítě 1:0. V 27. minutě se zmocnil špatné rozehrávky útočník Kafka, obešel brankáře, jenže z úhlu trefil jen tyč.

Druhý poločas začal lépe opět pro domácí. V 40. minutě se protáhl za obránce domácí útočník, jenže podél vybíhajícího brankáře Jágrika poslal míč těsně vedle branky. V 45. minutě se v rohu pokutového území volnil kapitán Kafka, poslal míč nabíhajícímu Urbánkovi a ten střelou bez přípravy poslal míč k tyči 1:1. V 59. minutě zahrávali domácí standardní situaci, míč prolétl přes celé pokutové území, neštěstí záložník trefil z blízka jen brankáře Jágrika. V 60. minutě se ve středu hřiště uvolnil záložní Urbánek střelou z dvaceti pěti metrů poslal míč pod břevno domácí branky 1:2. Domácí se snažili alespoň o vyrovnání, ale v poslední minutě jim to znemožnil vynikajícím zákrokem brankář Jagrík, když vyrazil střelu z malého vápna na roh. Naši žáci předvedli dobrý výkon a trochu překvapivě si odváží z Kroměříže tři body. Příštím naším soupeřem, bude v sobotu 15.9. na domácím hřišti mužsto Vysočiny Jihlava. Trenér U 14 Libor Deket.

starší žáci U14 - SpSM Jih
5. kolo: SK Hanácká Sl. Kroměříž - FC Velké Meziříčí 1:2 (1:0)
střelci: 48. a 60. Urbánek
rozhodčí: Tomanec
sestava:

Jágrik - Hekrdla, Hamřík, Chlup, Dvořák Z. - Nováček, Kudláček, Urbánek, Rous (55. Dvořák D.), Ondrák, Kafka

karty:
diváků: 50

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

mistrovské utkání muži B 17. kolo:
SK Kouty - FC Velké Meziříčí B 4:1 (2:0)
branka: Pech
ČK: Halámek

mistrovské utkání muži A 21. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 0:3 (0:1)
branky: 2x Simr, Dolejš

mistrovské utkání muži B 15. kolo:
SK Přibyslav - FC Velké Meziříčí B 1:3 (0:1)
branky: Komínek, Pech, Mužátko

Příští zápas

Datum: 22.4.2018
muži A - TJ Valašské Meziříčí (10:15)

Datum: 22.4.2018
muži B - TJ Nová Ves (14:00)

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI