Žáci U14 překvapivě vyhráli v Kroměříži


SK Hanácká Sl. Kroměříž - FC Velké Meziříčí U14 1:2 (1:0)

Do Kroměříže jsme odcestovali s vědomím, že nás nečeká lehké utkání. Náš soupeř, byl sice v tabulce za námi, ale utkáním remizoval se siným mužstvem Slovácka.

Utkání začalo náporem domácí, kteří si během deseti minut, vytvořili tři šance, ale branku nevsítili. V 10. minutě zahrával Hekrdla standardní situaci, míč proletěl celé pokutové území, jenže před dobíhajícím záložníkem Nováčkem míč obránce odkopl na roh. Roh zahrával Hamřík, míč se dostal k volnému Urbánkovi, ale ten trefil jen tyč domácí branky. V 17. minutě se do šance dostali domácí, naštěstí míč letěl těsně branky Jágrika. V 19. minutě zahrával Urbánek přímí kop z dvaceti metrů, jenže jeho krásnou střelu brankář Stratil vyrazil na roh. V 22. minutě se po ztrátě míče ve středu hřiště, dostal na dostřel branky domácí záložník, ale míč letěl nad branku hostí. v 24. minutě zahrávali domácí roh, míč se odrazil mimo pokutového území, záložník ho poslal za vybíhajícího brankáře ten na brankové čáře hlavou domácí útočník dopravil do sítě 1:0. V 27. minutě se zmocnil špatné rozehrávky útočník Kafka, obešel brankáře, jenže z úhlu trefil jen tyč.

Druhý poločas začal lépe opět pro domácí. V 40. minutě se protáhl za obránce domácí útočník, jenže podél vybíhajícího brankáře Jágrika poslal míč těsně vedle branky. V 45. minutě se v rohu pokutového území volnil kapitán Kafka, poslal míč nabíhajícímu Urbánkovi a ten střelou bez přípravy poslal míč k tyči 1:1. V 59. minutě zahrávali domácí standardní situaci, míč prolétl přes celé pokutové území, neštěstí záložník trefil z blízka jen brankáře Jágrika. V 60. minutě se ve středu hřiště uvolnil záložní Urbánek střelou z dvaceti pěti metrů poslal míč pod břevno domácí branky 1:2. Domácí se snažili alespoň o vyrovnání, ale v poslední minutě jim to znemožnil vynikajícím zákrokem brankář Jagrík, když vyrazil střelu z malého vápna na roh. Naši žáci předvedli dobrý výkon a trochu překvapivě si odváží z Kroměříže tři body. Příštím naším soupeřem, bude v sobotu 15.9. na domácím hřišti mužsto Vysočiny Jihlava. Trenér U 14 Libor Deket.

starší žáci U14 - SpSM Jih
5. kolo: SK Hanácká Sl. Kroměříž - FC Velké Meziříčí 1:2 (1:0)
střelci: 48. a 60. Urbánek
rozhodčí: Tomanec
sestava:

Jágrik - Hekrdla, Hamřík, Chlup, Dvořák Z. - Nováček, Kudláček, Urbánek, Rous (55. Dvořák D.), Ondrák, Kafka

karty:
diváků: 50

<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1