Mladší dorost dovezl z Humpolce bod

Mladší dorost dovezl z Humpolce bod


FK Humpolec-FC Velké Meziříčí 1:1 (1:0)

První poločas měli více ze hry domácí. Díky agresivnímu napadání dostávali velkomeziříčské hráče do úzkých. Z toho pak pramenili dvě totožné penaltové situace. Nejprve ve 7.min. Liška O. ztratil míč ve středu zálohy, když se pak snažil Bartošek hasit brejk do otevřené obrany, zcela zbytečně fauloval ve velkém vápně soupeře. Naštěstí následnou penaltu kryl. Bohužel ve 28.min. již z pokutového kopu inkasoval. Situace to byla téměř totožná. Jen hráčské obsazení bylo jiné. Nepřesně přihrával Chalupa a zbrklé a zcela zbytečně fauloval Hamřík. V závěru poločasu pak vystrčili růžky i hosté, kdy svým napadáním dostali do problému hostující obranu. Kurečka pak vystihl na malém vápně přihrávku brankáři, ale těsně minul.

Celý druhý poločas byl ve znamení snahy velkomeziříčských hráčů o vyrovnání. S přibývajícím časem hráli v zadu na čím dál větší riziko. Tím se soupeři otevíral prostor pro rychlé protiútoky do otevřené obrany. Většina těchto výpadů však končila před vápnem nebo náznakem nebezpečné situace. V závěru se pak tlak hostů stupňoval a domácí se jen bránili. Zasloužená odměna v podobě vstřelené branky přišla v 72.min., kdy Krčál vysunul přihrávkou mezi stopery Ráčka, a ten po kličce brankáři skóroval do prázdné branky. Hosté mohli na konec strhnout vítězství na svoji stranu. Jenže po trestném kopu ráčka a hlavičce Novotného, která skončila brankou, hlavní rozhodčí viděl faul některého z útočících hráčů. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou 1:1.

mladší dorost - MSDD sk. D
6. kolo: FK Humpolec - FC Velké Meziříčí 1:1 (1:0)
střelci: 72. Ráček
rozhodčí:
sestava: Bartošek- Heto, Hamřík, Hlávka(70. Novotný), Hibš- Chalupa(45. Horký), Nevoral, Liška O., Kurečka(63. Ráček)-Liška P., Krčál.
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1