Velmez dostal od Vrchoviny debakl


SFK Vrchovina - FC Velké Meziříčí 4:0 (1:0)

Domácí zahrozili již ve 2. min kdy po dlouhém výkopu golmana Vítka a nepřesné malé domů Honzi Šimáčka se dostal k zakončení Kolařík, prostřelil Romana Invalda, ale míč směřující do brány odkopl Honza Šimáček na rohový kop. Na druhé straně se po centru Edy Smejkala obtočil, na hranic vápna, Pavel Simr, ale v zakončení mu zabránil další z domácích obránců, který odkopl míč do bezpečí. V 6. min zaváhal Patrik Pokorný s odkopem, míč získal Michal, unikl po křídle, ale jeho přihrávku do vápna zachytil Honza Šimáček. V 8. min prošel středem Buchta, hledal centrem ve vápně své spoluhráče, ale Honza Šimáček byl opět na místě a míč odvrátil na rohový kop. V 10. min se objevil za naší obranou osamocený Zedníček, ale byl v ofsajdovém postavení. V 11. min po další zbytečné ztrátě míče se ve vápně uvolňoval Michal, ale dobrým obraným zákrokem ho o míč připravil Patrik Pokorný a Miloš Netrda dostal míč do bezpečí. Ve 12. min se dostal po přiklepnutí od Pavla Simra k zakončení Zdeněk Mucha, ale jeho střela šla doprostřed brány. Po úvodním náporu domácích kdy hlavně jejich presink dělal našim hráčům velké problémy, se postupně hra vyrovnala, ale nepřesnost v přihrávkách na obou stranách nepustila ani jeden tým k vážnějšímu zakončení. V 19. min poslal přihrávku za obranu Miloš Netrda, ale Pavel Simr na ni nedosáhl. Ve 21. min po rozehraném přímém kopu se míč dostal k Edovi Smejkalovi, ale jeho přihrávka spoluhráče nenašla. Ve 23. min unikl po křídle Miloš Netrda, centrem hledal ve vápně nabíhajícího Pavla Simra, ale golman Vítek byl pozorný a míč před našim útočníkem zachytil. Ve 24. min pronikl do vápna Michal, ale Roman Invald přesným skluzem ho o šanci připravil. Ve 25. min se dostal za domácí obranu Miloš Netrda, domácí obránce ho skluzem zasáhl, ale k překvapení lavičky hostů rozhodčí zákrok jako nedovolený neposoudil, musel by domácímu hráči ukázat červenou kartu. Ve 27. min se dostal k centru ve vápně Jarda Dufek, míč sklepl hlavou za sebe, ale nikdo ze spoluhráčů si na míč nenaběhl. Ve 33. min se do rychlého brejku dostal Kolařík, Patrik Pokorný mu v poslední chvíli míč skluzem vypíchl, ale při tom domácího hráče zranil a ten musel být střídán. Ve 40. min se po přímém kopu a hlavičce Buchty zblízka vyznamenal Roman Invald, míč vyrazil na břevno, ale domácí hráč Skalník M. si pomocí ruky míč zpracoval a dopravil míč do naší sítě. Naši hráči protestovali marně 1:0. Ve 44. min prošel po křídle Brabec, jeho centrovaný míč proletěl naším vápnem, ale nikdo z domácích hráčů ho naštěstí nezasáhl.

Do druhého poločasu jsme vstoupili se snahou o vyrovnání skóre. Ale byli to domácí hráči kteří se rychlými protiútoky dostávali do zakončení. V 49. min přestřelil naši bránu z vápna Skalník M.. V 53. min střílel Zedníček po přihrávce Wolkera, ale obraně se podařilo jeho pokus zblokovat. V 54. min poslal do zakončení Jardy Dufka přesnou přihrávkou Pavel Simr, ale s jeho střelou k pravé tyči domácí brány si Vítek poradil. V 58. min pronikl do vápna Jarda Dufek, přihrál na nabíhajícího Lukáše Berku, ale tomu se střela z hranice vápna nepodařila. V 60. min rozehráli domácí rohový kop, míč se jim podařilo prodloužit na zadní tyč, kde už neměl nikým neatakovaný Zedníček problém dopravit míč do naší sítě 2:0. Tento okamžik rozhodl o výsledku utkání. Domácí pozorně bránili a hosté jim to svou zbrklostí v rozehrávce a nepřesností v kombinaci ulehčovali. V 62. min se ve vápně dostal k míči Jarda Dufek, ale ve střele mu zabránila domácí obrana rychlím odkopem. V 66. min rozehrál přímý kop Miloš Netrda, jeho povedenou střelu golman Vítek vyrazil k dorážce se však nikdo nedostal. V 71. min se po přihrávce Skalníka M. dostával do zakončení Zedníček, ale Roman Invald včasným zákrokem mu v zakončení zabránil. V 72. min prošel středem hřiště Michal Bouček, přihrál volnému Jirkovi Jarošovi, ten ale vystřelil mimo bránu. Závěr utkání se nám již vůbec nevydařil. V 83. min trefil domácí Michal přímý kop z hranice vápna přes zeď přímo do horního růžku naší brány 3:0. V 85. min dlouhý centr do vápna stopnul Michal Bouček přímo k nohám Michala a ten nezaváhal 4:0. Výsledek byl pro naše hráče sice krutý, ale vítězství domácích bylo zcela zasloužené.

Vyjádření trenéra Smejkala:Do dnešního zápasu jsme byli nuceni udělat dvě změny v sestavě a to se ukázalo jako jeden díl našeho tragického výkonu. První poločas byl vyrovnaný i když mírnou převahu měli domácí, kteří dali v závěru prvního poločasu šťastný gól z přímého kopu. Do druhé půle jsem nabádal hráče k většímu důrazu a hlavně zlepšit pohyb bez míče. Z další standartky, rohu kdy jsme špatně nepokryli hráče domácí zvýšili na 2:0. Vystřídali jsme Vítka za Jaroše a změnili styl na 4-4-2 a chtěli jít více do ofenzivy. Bohužel to byl můj špatný manévr a znamenal, že soupeř na nás valil jeden útok za druhým. My v předu neudělali vůbec nic a v obranné fázi chybovali. Soupeř přidal další dva góly ze standartky (PK) a ze hry. Pokud si za celý zápas nevytvoříme žádnou vážnou gólovou šanci nemůžeme pomýšlet na úspěch. Dnešní zápas kluci odflákli a udělali klubu a sobě ostudu.

Video z utkání

muži A - MSD sk. D
7. kolo: SFK Vrchovina - FC Velké Meziříčí 4:0 (1:0)
střelci: 40. Skalník, 60. Zedníček, 83. a 85. Michal
rozhodčí: Smekal, Žilka, Fridrichovský
sestavy: SFK Vrchovina – Vítek – Buchta, Folprecht, Chmelíček (77. Komínek), Wolker, Smetana, Michal (87. Drdla), Kolařík (39. Brabec), Zedníček, Skalník M., Skalník K.
FC VM – Invald – Z. Mucha, Šimáček, Pokorný, Bouček – Dufek (73. Kučera), Vítek (65. Jaroš), Berka, Smejkal, Netrda – Simr
karty: Smetana – Mucha Z.
diváků:

340


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1