Dorost se v sedmém kole konečně dočkal vítězství

Dorost se v sedmém kole konečně dočkal vítězství


FC Velké Meziříčí – FK Blansko 2:1 (0:0)

V 7. kole jsme hráli zápas proti celku Blanska, který se nacházel na 5. místě v tabulce. Tento tým se pyšnil velmi dobrou střeleckou produktivitou.

V prvním poločase se dostali do nebezpečné akce hosté, ale jejich střela mířila vedle tyče. Ve 20. minutě se dostal do dobré šance Ráček, který střílel jen do náručí brankáře. O dvě minuty později se dostal do gólové šance opět Ráček, ale tomu v poslední chvíli ukopl míč obránce. V závěru poločasu střílel Ráček těsně nad břevno. První poločas byl z obou stran vyrovnaný.

Na začátku druhého poločasu ve 48. minutě Krčál posunul míč do lajny Kejdovi, který z první posunul míč na střed Ráčkovi, a ten střelou k tyči nedal brankáři šanci. V 58. minutě poslali hosté dalekonosný míč na Řeháčka, ale ten vytěsnil míč nad břevno. O dvě minuty později se na lajně propadl Benda, kterého přessprintoval Blanenský útočník, ale jeho střelu vyrazil na roh Řeháček. V 62. minutě dostal dlouhý míč za obranu Ráček, který poslal míč na druhou stranu před prázdnou bránu Kejdovi, který s velkým štěstím dopravil míč do brány. V 69. minutě dostal přihrávku mezi obránci Komínek, ale jeho finální střela skončila na tyči. V 72. minutě zahrával PVK Pokorný, ale jeho střelu směřující k tyči vytěsnil vynikajícím zákrokem brankář Šmerda. V 76. minutě jsme dostali kontaktní gól po neobsazení volného hráče, který z poza vápna vystřelil k tyči.

Zápas byl velmi opatrný, ale my jsme se hlavně zaměřovali na defenzivní část. Zápas jsme rozhodli ve druhém poločase, i když po inkasovaném gólu jsme se hodně strachovali o výsledek. Dnes jsme si zasloužili získat konečně první body. Během dvou týdnů nás čekají dva klíčové duely proti celkům Vrchoviny a Pelhřimovu, kteří se pohybují ve spodní části tabulky.

starší dorost - MSDD sk. D
7. kolo: FC Velké Meziříčí - FK Blansko 2:1 (0:0)
střelci: 48. Ráček, 62. Kejda – 76. Keprt
rozhodčí: Žilka – Stratený, J. Rosický
sestava: Řeháček - Nápravník, Štefka, Pokorný, Benda (77. Voneš) - Láznička (66. Liška O.), Ráček, Votoupal, Komínek, Krčál (89. Ostrý M.) - Kejda (88. Hejtmánek)
karty:

Štefka, Bradáč

diváků:

20


<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1