Rozpis všech přípravných utkání týmů FC Velké Meziříčí


datum čas domácí hosté výsledek
so 24.1. 14:00 muži A FC Sp. Velká Bíteš  7:1 (4:1)
     
pá 30.1. 15:00 Táborsko žáci st. U15  zrušeno
pá 30.1. 16:45 Táborsko žáci st. U14  zrušeno
so 31.1. 12:00 dorost FC Budišov-Nárameč  3:1 (1:1)
so 31.1. 14:00 muži A FC Vysočina Jihlava Juniorka  2:3 (1:1)
ne 1.2. 14:00 muži B Dobronín  2:3 (0:2)
     
so 7.2. 10:00 dorost Velký Beranov  3:1 (1:1)
so 7.2. 14:00 FC Sl. Havl. Brod muži A  3:6 (1:3)
ne 8.2. 9:30 žáci st. U15 SFK Vrchovina  
ne 8.2. 14:00 muži B FC Sp. Velká Bíteš B  zrušeno
 
so 14.2. 10:00 dorost SK Okříšky  1:1 (1:0)
so 14.2. 14:00 muži A FC Hlinsko  4:0 (1:0)
ne 15.2. 11:00 Viktoria Žižkov žáci st. U15  4:0
ne 15.2. 12:45 Viktoria Žižkov žáci st. U14  0:2
ne 15.2. 14:00 muži B Radostín nad Oslavou  2:1 (2:1)
     
čt 19.2. 18:00  muži B  FC Sp. Velká Bíteš B  3:2 (0:2)
so 21.2. 10:00 dorost st. SFK Vrchovina  3:1
so 21.2. 12:00 dorost ml. SFK Vrchovina  0:4
so 21.2.  14:00 muži A FC Slovan Rosice   2:0 (1:0)
ne 22.2.  10:00 žáci st. U15 Kohoutovice  2:1
ne 22.2.  14:00  muži B Čáslavice - Sádek  0:4
     
so 28.2.  10:00  dorost st. HFK Třebíč  4:0
so 28.2. 12:00 dorost ml. HFK Třebíč  1:10
so 28.2. 14:00  muži A FC Sparta Brno   zrušeno
ne 1.3.  10:00  žáci st. U15 MFK Chrudim   1:2
ne 1.3. 11:45 žáci st. U14 MFK Chrudim  1:2
ne 1.3.  14:00  muži B Moravec  1:2
     
so 7.3. 10:00 dorost st. ---  
so 7.3. 12:00  dorost ml.  ---   
so 7.3.  14:00  muži A  Jindřichův Hradec  3:1
ne 8.3.  10:00  HFK Olomouc žáci st. U15  0:2 (0:1)
ne 8.3.  11:45  HFK Olomouc  žáci st. U14  3:2 (3:1)
ne 8.3.  14:00  muži B  SK Okříšky   2:2 (2:0)
     
st 11.3. 17:00  muži A  Čáslavice - Sádek   3:6 (2:0)
so 14.3. 10:00 dorost st.  Blansko  
so 14.3.  12:00  dorost ml.  Blansko   
so 14.3.  14:00  žáci ml. U12 FC Vysočina Jihlava   
so 14.3.  14:00  SK Líšeň muži A  5:0 (2:0)
ne 15.3. 10:00 žáci st. U15 FC Vysočina Jihlava  3:12 (1:5)
ne 15.3. 11:45 žáci st. U14 FC Vysočina Jihlava  3:5 (2:2)
ne 15.3. 14:00 muži B TJ Jiskra Měřín  2:2 (1:1)
 
so 21.3. 10:00 dorost st. FC Žďas Žďár nad Sázavou  
so 21.3. 12:00 dorost ml. FC Žďas Žďár nad Sázavou  
so 21.3. 14:00 muži B Sapeli Polná  
ne 22.3. 10:00 žáci st. U15 1.SC Znojmo  
ne 22.3. 10:00  žáci st. U14  1.SC Znojmo   

 


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI