Benfika porazila Radostín

FC Velké Meziříčí B - Sokol Radostín 2:1 (2:1)

Díky velkému množství sněhu na umělé trávě jsme hráli další přátelské utkání až po čtrnácti dnech. Opět jako v prvním přátelském utkání jsem musel lepit obranu. K utkání nastoupil i dorostenec Pavlíček, který podle mě podal velice dobrý výkon. Utkání bylo dvou poločasů. V prvním poločase jsme se spíše hledali a často kazili finální přihrávky. V 19. minutě vyzkoušel dalekonosnou střelu Fabík, ale jeho střelu kontroloval brankář Sysel, ale rotaci míče neodhadl a míč překvapivě skončil na tyči a následně putoval do brány. Hned na to odpověděl Dostál, který nekompromisní střelou nedal brankáři šanci. V závěru poločasu se důrazně dostal před obránce Havlíček, který podél brankáře poslal míč do brány. Ve druhém poločase jsme byli jako vyměnění, protože jsme hráli po zemi a hlavně jsme se snažili udržet míč na kopačkách. Ve vápně byl faulován Dostál, ale sám postižený penaltu neproměnil. Do třech samostatných úniků se dostal Dostál, ale nedokázal je využít, protože byl v tu chvíli proti brankář nebo špatně provedl situaci. Druhý poločas by měl být pro hráče nějakým vodítkem do dalších zápasů. Tento týden hrajeme v neděli ve 14:00 hod proti Čáslavicím (krajský přebor) na umělé trávě.