Benfika prohrála v Rapoticích


FC Rapotice – FC Velké Meziříčí B 2:1 (2:1)

Do velmi nebezpečné akce se dostal Kučera, ale jeho střela skončila ve velmi dobré pozici nad břevnem. V 16. minutě po zahraném rohu se dostal míč k Pólovi, ale toho vychytal domácí brankář, následně se odrazil míč k Beranovi, ale ten ho také nepřekonal. O minutu později zahrozili domácí, ale dalekonosnou střelu musel Dohnal vyrazit na roh a po zahraném rohu skončila hlavička Matouška v Dohnalových náručích. O chvíli později střílel Palát těsně vedle tyče. Neuběhla ani minuta a do gólové šance se dostal Vyskočil, který prošel středem hřiště, ale jeho střela skončila těsně vedle tyče. Ve 24. minutě poslal Kolbaba míč do vápna na M. Laše, který poslal míč do brány. Pro zranění musel vystřídat kapitán týmu Halámek. Ve 29. minutě jsme ztratili míč na středu hřišti, a následně M. Laš vstřelil gól zpoza vápna. Ve 36. minutě A. Pól přihrál do ulice Boučkovi, který našel Vítka, a ten dokázal krásně přehodit vylezlého T. Laše.

Ve druhém poločase ve 46. minutě se dostal přes dva obránce Beran, ale jeho únik skončil jen v náručích brankáře. O několik minut později našel Bouček ve vápně Vítka, ale ten střílel do boční sítě. Do další akce se dostal opět Vítek, ale míč skončil mimo bránu. V 78. minutě ztratil míč na půlce Vyskočil, následně domácí založili rychlý protiútok, ale na poslední chvíli šanci zmařil Netolický za cenu červené karty. Následný PVK kop zlikvidoval Dohnal. V závěru zápasu prošel vápnem Bouček, ale jeho střelu vyrazil T. Laš.

„V úvodu zápasu jsme spálili dvě gólové šance a na to dokázali odpovědět domácí zásluhou M. Laše. Domácí po celý zápas nakopávali dlouhé míč na P. Matouška. Bohužel pomezní byli po celý zápas velmi špatní a to na obě strany, když nám zmařili nesmyslně tři velmi dobré šance. Dnes jsme měli minimálně na remízu," řekl rozhněvaný trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
8. kolo: FC Rapotice - FC Velké Meziříčí B 2:1 (2:1)
střelci: 24. a 29. Laš M. – 36. Vítek
rozhodčí: Novotný – Muller, Jurka
sestava: Dohnal – Pospíšil (66. Žák), Halámek (28. Bouček), Netolický, Kozuň – Kučera, A. Pól, Vítek, Vyskočil – Palát (61. Liška), Beran
karty: Netolický, Kozuň, Pól ČK: Netolický (78.)
diváků: 90

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1