Starší dorost hrál na Vrchovině bez branek


SFK Vrchovina – FC Velké Meziříčí 0:0 (0:0)

Derby s Vrchovinou jsme odehráli v Radešínské Svratce. Hrálo se o šest bodů, protože se soupeř nacházel o dva body před námi.

První střelu v zápase vyslal Štefka, ale ta skončila v náručích brankáře. V 10. minutě po naší kombinaci se dostal do slibné akce Ráček, ale ten v dobré situaci podklouzl. O dvě minuty později vystřelil Buřval, ale jeho střela byla spíše propagační. Ve 23. minutě vystřelil na bránu Sodomka, ale jeho střela byla zblokována a skončila těsně nad břevnem. O tři minuty později po zahraném PVK domácích skončila střela na břevně. V závěru poločasu se musel vyznamenat brankář Sysel, který zlikvidoval nebezpečnou střelu.

Na začátku druhého poločasu se dostal do rychlého protiútoku Komínek, který šel sám na brankáře, ale v poslední chvíli si míč ukopl. V 58. minutě Hejtmánek prodloužil míč za obranu Ráčkovi, který vstřelil gól. Pan rozhodčí Chabiča gól uznal, ale následně po domluvě s pomezním gól odvolal. Poté se dostali do šance domácí, ale opět Sysel správně zasáhl. V 69. minutě špatně vyboxoval míč Sysel, a následně Buřval střílel do boční sítě. V 77. minutě Ráček přihrál Hejtmánkovi, který z otočky vystřelil k tyči, ale brankář excelentním zákrokem vyrazil míč na roh. V závěru zápasu Láznička přehazoval vyběhlého brankáře, ale míč skončil těsně nad břevnem.

Zápas z obou stran moc krásy na hře nepřinesl, hráči spíše dodržovali taktické pokyny, protože oba týmy hráli o velmi cenné body. V zápase jsme mohli vyhrát, ale remíza je podle mě naprosto spravedlivá.

starší dorost - MSDD sk. D
8. kolo: SFK Vrchovina - FC Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
střelci:
rozhodčí: Chabiča – Jurka, Kliner
sestava: Sysel – Nápravník, Štefka, Pokorný, Benda – Láznička, Ráček, Votoupal, Komínek (80. Bárta), Bradáč – Kejda (57. Hejtmánek)
karty:

Štefka

diváků:

10


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI