Starší dorost hrál na Vrchovině bez branek


SFK Vrchovina – FC Velké Meziříčí 0:0 (0:0)

Derby s Vrchovinou jsme odehráli v Radešínské Svratce. Hrálo se o šest bodů, protože se soupeř nacházel o dva body před námi.

První střelu v zápase vyslal Štefka, ale ta skončila v náručích brankáře. V 10. minutě po naší kombinaci se dostal do slibné akce Ráček, ale ten v dobré situaci podklouzl. O dvě minuty později vystřelil Buřval, ale jeho střela byla spíše propagační. Ve 23. minutě vystřelil na bránu Sodomka, ale jeho střela byla zblokována a skončila těsně nad břevnem. O tři minuty později po zahraném PVK domácích skončila střela na břevně. V závěru poločasu se musel vyznamenat brankář Sysel, který zlikvidoval nebezpečnou střelu.

Na začátku druhého poločasu se dostal do rychlého protiútoku Komínek, který šel sám na brankáře, ale v poslední chvíli si míč ukopl. V 58. minutě Hejtmánek prodloužil míč za obranu Ráčkovi, který vstřelil gól. Pan rozhodčí Chabiča gól uznal, ale následně po domluvě s pomezním gól odvolal. Poté se dostali do šance domácí, ale opět Sysel správně zasáhl. V 69. minutě špatně vyboxoval míč Sysel, a následně Buřval střílel do boční sítě. V 77. minutě Ráček přihrál Hejtmánkovi, který z otočky vystřelil k tyči, ale brankář excelentním zákrokem vyrazil míč na roh. V závěru zápasu Láznička přehazoval vyběhlého brankáře, ale míč skončil těsně nad břevnem.

Zápas z obou stran moc krásy na hře nepřinesl, hráči spíše dodržovali taktické pokyny, protože oba týmy hráli o velmi cenné body. V zápase jsme mohli vyhrát, ale remíza je podle mě naprosto spravedlivá.

starší dorost - MSDD sk. D
8. kolo: SFK Vrchovina - FC Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
střelci:
rozhodčí: Chabiča – Jurka, Kliner
sestava: Sysel – Nápravník, Štefka, Pokorný, Benda – Láznička, Ráček, Votoupal, Komínek (80. Bárta), Bradáč – Kejda (57. Hejtmánek)
karty:

Štefka

diváků:

10


<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1