Starší dorost uhrál v generálce remízu ve Žďáře


FC Žďas Žďár nad Sázavou - FC Velké Meziříčí 1:1 (1:0)

Velkomeziříčský dorost sehrál svoji generálku před jarní částí sezony na hřišti druhého celku divizní tabulky. Úvod utkání patřil domácím. Díky svému pohybu a přesné kombinaci mnohdy až velice snadno překonávali hostující obranu. Pravdou je, že svým nedůrazem, jim celou útočnou snahu hodně ulehčila. A tak jen díky nepřesné koncovce padla pouze jediná branka. Po precizně kopnutém rohu na zadní tyč skončil míč rovnou v bráně. Hosté se s přibývajícím časem také osmělovali. Bohužel většina útočných akcí končila na nepřesné kombinaci. I přes to mohl Pech vyrovnat. To když mu po úniku na levé straně Pavlíček naservíroval míč jak na zlatém podnosu. Jeho nepovedená střela však skončila v náruči brankáře.
Druhý poločas byl pak v režii hostů. Postupem času svého soupeře pouštěli na dostřel své branky jen ojediněle a sami si vytvářeli nadějné brankové příležitosti. Bylo jen otázka času, kdy padne vyrovnávací branka. Té se velkomeziříčští hráči dočkali v 70.min. Havlín přesnou přihrávkou mezi dvěma stopery vybídl Havlíčka k samostatnému úniku a ten nabídnutou šancí nepohrdl. Ten samý hráč mohl dokonce zápas otočit a zkompletovat hattrick, ale místo v bráně skončil míč vždy pouze na tyči, a tak se oba soupeři rozešli smírně. Teď nezbývá než povedený výkon z druhého poločasu zopakovat příští týden v prvním mistrovském utkání.

FC Žďas Žďár nad Sázavou - FC Velké Meziříčí 1:1 (1:0)

 
střelci:

Havlíček

rozhodčí:

Stanislav, Žanda

sestavy:

Klíma- Kurečka, Chalupa, Petrlík, Hlávka(50.min. Fejt)- Pavlíček, Havlín, Novotný, Liška- Havlíček, Pech (65.min. Prchal)

 

karty:

 

diváků:  

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1