Mladší dorostenci nestačili na Vrchovinu


SFK Vrchovina - FC Velké Meziříčí 4:1 (2:1)

Soupeř začal utkání aktivně , s častým zakončováním.Naši špatně napadali soupeře , neobsazovali hráče, čímž jim dávali hodně prostoru a možnost zakončování. V 2. min. Hamřík soupeřovi posunul míč hlavou , ale naštěstí Bartošek chytá.Ve 4. min. jsme dostali gól po špatném důrazu stoperů a neobsazováním hráčů . 17.min. - domácí tým nastřelil tyč , po neobsazení hráče ve vápně . Ve 20. min. Hlávka fauloval útočníka , z čehož byl přímý kop . Z tohoto přímáku domácí hráč nastřelil břevno . Bezprostředně po té padl gól , ale nebyl uznán pro ofsajd . 24 .min.- Hlávka chybuje , domácí jde sám na brankáře , Bartošek vystihl kličku a balon odkopává do bezpečí . V 29. min. Heto fauloval a domácí zahrávají přímý kop. Balón po rozehrání prošel vápnem bez tečování a od tyče se odráží do brány. Stav po této akci je 2:0. V 32. min. Horký centruje před bránu, středem hřiště nabíhá Nevoral a dává na 2:1. 39 . min. Heto měl nedostatečný důraz ve vápně , útočník soupeře se otočil na penaltě sám , naštěstí jenom přestřelil .

44.min. -domácí vystřelili z dálky a zvýšili na 3:1 . Bartošek se vysunul hodně z brány a bohužel na míč nedosáhl . Toto je náš starý problém - nenapadání a špatné obsazování hráčů soupeře. V 50.min.došlo ke zranění Hamříka , na hřiště šel Juda. 56. min. - dalším zraněným byl Heto , jehož nahradil Vokurka. V 57.min. jsme obdrželi gól a soupeř zvyšuje na 4:1. V 62.min.Juda dostal žlutou kartu, po jejímž obdržení nasadil hráč ladný úsměv playboye.

Rád bych poděkoval brankáři Bartoškovi za výborný výkon .Nebýt něho , vezeme si domů z tohoto utkání mnohem větší nadílku.Výkon hráčů celkově byl velice špatný , někteří hráči by se měli nad sebou opravdu vážně zamyslet . Doufejme , že příště to bude lepší!

mladší dorost - MSDD sk. D
8. kolo: SFK Vrchovina - FC Velké Meziříčí 4:1 (2:1)
střelci: 39. Nevoral
rozhodčí:
sestava: Bartošek, Heto, Hamřík, Hlávka, Novotný, Nevoral, Liška P., Kurečka, Horký, Hibš
střídání: Liška O. - 40.min., Juda - 50. min., Vokurka - 56.min.
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1