Starší dorost doma nastřílel osm branek

FC Velké Meziříčí - FC Kyjov 1919 8:0 (6:0)

Domácí ještě na jaře nevyhráli, a tak na svého soupeře vlétli od samého začátku. Již v 1.min. Havlíčkovu střelu brankář vyrazil pouze k nohám osamoceného Pecha a ten se nemýlil. Ve 22.min. Pech přesnou kolmicí vysunul Havlíčka a ten při samostatném úniku nezaváhal. 2:0. Za pět minut se Havlíček svým důrazem opět prosadil přes obránce a podél brankáře zvýšil na 3:0. O mintu později po hrubé chybě hostujícího obránce Havlíček završil hattrik. V této fázi hry působil soupeř odevzdaně a s chutí hrající domácí přidali díky Pechovi a Nevoralovi ještě dvě branky.
Druhý poločas již nebyl tak bohatý na branky. Z části díky střídaní, kdy přeci jen výměna 4 hráčů měla vliv na souhru. A určitě i díky faktu, že mají domácí nahráno, nebylo již nasazení  stroprocentní.  I tak se ještě Pech dokázal dvakrát prosadit. A zejména druhá branka, po krásné individuální akci, stála za zhlédnutí.