Starší dorost otočil zápas s Havlíčkovým Brodem


FC Velké Meziříčí - FC Slovan Havlíčkův Brod B 5:3 (2:1)

Velkomeziříčští hráči přivítali na svém hřišti souseda v tabulce téměř v kompletním složení, což se projevilo i na předváděné hře. Od počátku měli mírnou územní převahu, kterou však dokázali zúročit pouze brankou Havlína ze 12.min. po rohovém kopu. Hráči z havlbrodu hrozili zejména po standartních situacích, které precizně rozehrával meziříčský hráč v tu dobu na hostování, Jakub Heto. Nutno dodat, že domácí a bránění rohů je kapitola sama o sobě. A to v průběhu celého jara. Hosté tohoto faktu využili a nejprve ve 16.min. po standartce Heta a hlavičce Hamříka vyrovnali, aby v závěru poločasu vývoj zápasu otočili po rohovém kopu na 1:2.
Druhý poločas nezačal pro domácí vůbec dobře. Po dalším nedůrazu při bránění rohu soupeř odskočil na dvoubrankové vedení a zápas vypadal, že je rozhodnut. Opak však byl pravdou. Velkomeziříčští hráči se nenechali zlomit a po kontaktní brance Novotného, který využil precizně zahrané standartky, jim narostla křídla. Svého soupeře téměř nepouštěli z poloviny a díky druhé brance Havlína a dvěma Pecha zápas zaslouženě ze stavu 1:3 otočili na 5:3.

starší dorost - MSDD sk. D
16. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Slovan Havlíčkův Brod B 5:3 (2:1)
 
střelci: 2x Pech, 2x Havlín, Novotný                                      
rozhodčí:  
sestava: Klíma - Chalupa, Novotný, Petrlík, Hlávak - Nevoral, Ráček, Havlín (75. Kurečka), Krčál - Pech (88. Prchal), Havlíček (60. Liška)
karty:  
diváků:   

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1