Starší dorost nestačil na Spartu Brno


FC Sparta Brno – FC Velké Meziříčí 3:0 (0:0)

V 10. kole jsme zajížděli na Spartu Brno. Soupeř se nacházel na prvním místě v tabulce a ještě nepoznal ztrátu kytičky.

Na začátku utkání ve 3. minutě vyslal Láznička po lajně do běhu Ráčka, který okamžitě poslal míč do vápna na Votoupala, ale ten střílel těsně vedle tyče. Na druhé straně se dostal do šance Paták, ale Voneš ho na poslední chvíli zastavil čistým skluzem. V 10. minutě zahrál roh do vápna Ráček, který našel ve vápně Votoupal, ale ten hlavičkoval mimo bránu. O minutu později prošel individuálně středem hřiště Ráček, ale jeho střelu vyrazil konečky prstů brankář na roh. Poté hlavičkoval Komínek jen do náručí brankáře. Ve 26. minutě po chybě Pokorného zlikvidoval nebezpečnou střelu brankář Sysel. O chvíli později založili opět domácí nebezpečný protiútok, ale ten naštěstí skončil v boční síti. Další dvě akce domácích skončili mimo bránu. Těsně před koncem poločasu prošel přes středové obránce Komínek, ale na poslední chvíli jeho střelu zneškodnil domácí brankář.

Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi nervózně a toho mohl využít hned v samotném začátku Musil, ale jeho střela skončila těsně vedle brány. Ve 48. minutě se dočkala gólu Sparta, když z poza vápna Pollák střílel nechytatelnou střelu k tyči. Neuběhly ani dvě minuty a znovu se radovali domácí, po centru do vápna střílel Musil do prostředka brány. Od té doby se nám hrálo velmi špatně, protože se kluci nedokázali po inkasovaných gólech oklepat. V 59. minutě skončila střela Pokorného po rohu nad břevnem. V 66. minutě se vyznamenal PVK Sysel, který nebezpečný míč vyrazil na roh. Do samostatného úniku se dostal Bradáč, ale tomu těsně před střelou utekl míč. Tečku za zápasem udělali v 78. minutě domácí, když tvrdou střelu vyrazil před sebe Sysel a na následný míč si doběhl Abudayyeh a střelou k tyči rozhodl o zápase.

Na začátku prvního poločasu jsme měli vstřelit tři jasné góly a mohl se zápas úplně jinak vyvíjet. Bohužel to se nám nepovedlo, ale první poločas jsme byli rovnocenným soupeřem. Co se nám nepodařilo v prvním poločase, to dokázali zužitkovat ve druhém poločase domácí. Výsledek je krutý, mohli jsme sahat po cenném bodu, ale vlastní hloupostí jsme se o to připravili. Kluci podali dnes solidní výkon.

starší dorost - MSDD sk. D
10. kolo: FC Sparta Brno – FC Velké Meziříčí 3:0 (0:0)
střelci: 47. Polák, 50. Musil, 78. Abudayyeh
rozhodčí: Kučerik – Moder, Bognar
sestava: Sysel – Voneš, Štefka, Pokorný, Nápravník – Doucha, Votoupal – Láznička, Ráček, Bradáč (83. Hejtmánek) – Komínek (71. Bárta)
karty:

Štefka

diváků:

20


<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1