Mladší dorost dovezl z Brna tři body


FC Sparta Brno-FC Velké Meziříčí 1:2 (1:1)

Hosté odjížděli k mistrovskému zápasu s cílem poprat se o solidní výsledek a bojovným výkonem nahradit absenci brankáře. Nutno dodat, že se jim to podařilo nad očekávání. Úvod utkání díky lepšímu pohybu bez míče patřil domácím, kteří měli sice více ze hry, ale nebezpečných situací si moc nevytvořili. Předvést své brankářské kvality musel Juda jen v 10. min., kdy díky tygřímu skoku k levé tyčce vytáhl trestný kop na roh. V 18. min. však velkomeziříčská defenziva nechala při rohu na penaltě zcela volného hráče a ten se nemýlil. Vyrovnání však přišlo o pár minut později, kdy se Horký po minele hostujícího obránce vyskytl sám před brankářem a levačkou k tyčce mu nedal sebemenší šanci. V závěru poločasu pak ještě svůj tým podržel Juda, kdy včasným vyběhnutím a reflexivním zákrokem zneškodnil stoprocentní šanci brněnského útočníka.

Druhý poločas pak spíš připomínal boj než koukatelný fotbal. Domácí sice působili fotbalovějším dojmem, ale pozorná obrana velkomeziříčských hráčů je pouštěla pouze do náznaku šancí. Když už to vypadalo, že se obě družstva rozejdou smírně, zasadili hosté smrtelný úder. Kurečka vybojoval míč, potáhl jej po levém křídle, kde přesnou přihrávkou našel Ráčka. Ten se kličkou ve vápně zbavil svého strážce a prudkou střelou na bližší tyč prostřelil brněnského brankáře, čímž svému týmu zajistil vítězství 1:2.

mladší dorost - MSDD sk. D
10. kolo: FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí 1:2 (1:1)
střelci: Horký, Ráček
rozhodčí:
sestava: Juda - Heto, Hamřík, Hlávka, Hibš- Chalupa, Nevoral, Liška O., Vokurka (60. Kurečka), Krčál – Horký (70. Ráček).
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1