Velmez porazil jihlavskou juniorku

Velmez porazil jihlavskou juniorku


FC Vysočina Jihlava jun. - FC Velké Meziříčí 4:5 (0:3)
branky: 2x Batioja, Štěpánek, Šimončič - 3 x Demeter, 2 x Simr

Zápas se hrál na umělé trávě za velmi pěkného fotbalového počasí. Na zápas jsme odjeli pouze se dvěma náhradníky do pole. Prvních 20 minut byl herně lepší domácí celek. Vytvořil si 3 vyložené gólové šance, včetně penalty, ale náš golman Invald, vše bravůrně vyřešil. Ve 20 minutě se nám podařil brejk, který zakončil Demeter a od té chvíle jsme se stali lepším celkem na hřišti. Posunuli jsme přes hluboko na polovinu domácích a to jim činilo velké problémy. Od té chvíle si v podstatě nevypracovali žádnou šanci. My jsme naopak převzali otěže utkání a vsítili ještě 2 góly, zvláště třetí na jeden dotek byl jak z učebnice.
Druhý poločas byl jak na houpačce. Nejprve se podařilo domácím během 20 minut vyrovnat utkání, když jsme byli velmi laxní v defenzívní činnosti. Po té jsme šli do vedení, ale domácí opět vyrovnali. V závěru utkání pěknou střelou levou nohou o tyčku domácí branky dal vítězný gól Pavel Simr.
Utkání určitě splnilo charakter přípravy. My jsme utkáním ukončili měsíční fyzický blok hrubé přípravy. I když nešlo o výsledek utkání jsem rád, že pro nás skončilo zápas vítězně. Zápas výborně zvládl brankář Invald, který nás v první půli hodně podržel.

sestavy:
FC Vysočina Jihlava - Kolář (46. Vejmola) – Tlustý (60. Vitádek), Rychetník (70. Pěnkava), Kriegsmann, Mlakič (37. Fiala) – Štěpánek, Spirkosky (46. Maruš) – Batioja, Nerad(70. Šimončič), Novotný (60. Šerý) – Duba

FC Velké Meziříčí - Invald (46.Simandl) – Vyskočil, Pokorný, Šimáček, Krejčí – Dolejš, Berka, Smejkal, Šuta, Demeter – Simr, střídali Dufek, Kratochvíl


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI