Mladší žáci porazili Velkou Bíteš


FC Velké Meziříčí - FC Spartak Velká Bíteš 2:1 (0:1)

V prvnim poločase to byl vyrovnaný zápas s více šancei hostů. Nevyužívali jsme celou šířku hrací plochy, hráči se pořád tlačili s míčem do středu hřiště a nedostávali se k zakončení, protože soupeř tento prostor vždy stačil obsadit. Odražené míče s těchto situací rychle rozehrával dopředu a hrozil protiútoky do otevřené obrany a z jedné takové akce jsme inkasovali a v dalších dvou situacích nás podržel náš brankář Kuba Holan. Hodně míčů jsme zbrkle odehrávali od nohy aniž by míč našel spoluhráče.

O přestávce jsme si řekli, že budeme co nejvíce využívat hru po stranách a s těchto prostorů nahrávat do prostoru před brankou. Po takových dvou akcích jsme skórovali, ale spoustu šancí neproměnili a to i díky dobře chytajícímu brankaři hostů. Také obránci se přestali zbrkle zbavovat míčů a tím pádem jsme měli více ze hry. Soupeř nám to malinko i usnadnil tím, že měl pouze jednoho hráče na střídání, takže mu rychleji docházeli síly.

žáci mladší A - I. třída sk. B
8. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Spartak Velká Bíteš 2:1 (0:1)
 
střelci:

Fendrych, Švejda

sestava:

Jakub Holan - Josef Pacal, Vít Musil, David Doležal, Lukáš Jaitner, Tomáš Klíma, Vít Winterling, Adam Fendrych, Petr Švejda, Vratislav Valík, Samuel a Alex Šváb, Bohdan Bodnar.


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1