Vysoká prohra ve Vyškově


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 4:0 (2:0)

Do utkání vstoupili lépe hosté a už ve 2. min po centru Jardy Dufka a hlavičce Pavla Simra vytáhl domácí Kollár výborný zákrok a míč vyrazil na rohový kop. V 6. min se situace opakovala, když po centru Miloše Netrdy a šťastné hlavičce Pavla Simra to byl opět Kollár který míč vyrazil reflexivně nad bránu a k dorážce se již nikdo z hostů nedostal. Tyto dvě situace jakoby naše hráče ukolébaly a byli to domácí, kteří převzali aktivitu a ve 13. min po centru z křídla a střele Dostálka využili svou první šanci 1:0. I v dalších minutách se domácí hráči lépe pohybovali, byli důrazní v osobních soubojích a využívali špatného pohybu našich hráčů. V. 18. min prošel od lajny Žoček, bránu však minul. Ve 20. min zabránil skluz Honzi Šimáčka ve vápně v zakončení Hradilovi. Ve 22. min hlavičkoval mimo Jašiček. Naše útoky končili většinou na nepřesné přihrávce. Ve 29. min se za naší obranou ocitl Baričák, ale Roman Invald včasným vyběhnutím ho do zakončení nepustil. Ve 37. min však již nestačil po průniku do vápna a střele Dostálka z malého vápna, zabránit dalšímu gólu domácích 2:0.

Do druhého poločasu jsme šli se snahou o změnu naší hry i výsledku utkání. Hráči však pokyny trenéra nenaplnili a dál pokračovali v matném výkonu z prvního poločasu. Když po dlouhém centru a zaváháni Jardy Krejčího, vstřelil domácí Baričák v 57. min třetí gól, bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Domácí nás již do konce utkání do vážnějšího zakončení nepustili a sami přidali v 81. min Hradilem další gól do naší sítě. A tak když rozhodčí v 90. min ukončil utkání, odcházeli do kabin spokojenější domácí hráči.

Vyjádření trenéra Smejkala. Do utkání jsme vstoupili dobře, domácí golman vychytal Pavlovi Simrovi dvě velké brankové příležitosti, ale to bylo v tomto utkání z naší strany vše. Domácí hráči nás porazili naší vlastní hrou, když se dobře pohybovali, kombinovali a byli důslední v osobních soubojích. Prohra je sice krutá, ale zcela zasloužená.

Video z utkání

muži A - MSD sk. D
11. kolo: MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí 4:0 (2:0)
střelci: 13. a 37. Dostálek, 57. Baričák, 81. Hradil
rozhodčí: Kondler, Běhal, Mikula
sestavy: MFK Vyškov – Kollár L. – Hodinář, Schindler (75. Kollár M.), Voral, Dostálek, Koláček, Žoček, Jašiček (Novotný), Hradil, Čoupek, Baričák (Kropáček), trenér Zbořil.
FC VM – Invald – Z. Mucha, Souček, Pokorný (73. Štefka), Krejčí – Dufek, Berka, Šimáček, Smejkal (81. Kučera), Netrda – Simr (67. Jaroš)
karty: Čoupek - Simr
diváků:

210


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1