Mladší dorost dostal od Havlíčkova Brodu pět branek


FC Velké Meziříčí – FC Slovan Havlíčkův Brod 1:5 (0:2)

Utkání za krásného sobotního počasí nezačali domácí nejlépe. Již v 10. Min. špatně rozehráli přímý kop a z následného rychlého protiútoku inkasovali. Než se oklepali z obdržené branky, bylo před jejich brankou velice živo. Postupem času však hru vyrovnali a ve 29.min. po hlavičce Lišky O. dokonce nastřelili tyč. Jak se tak říká nedáš, dostaneš. Vokurka s Hibšem propadli na levé straně, hostující záložník pak ostrým centrem vybízel spoluhráče ve vápně k zakončení. Hlávka však ve snaze prudký centr odvrátit, zasáhl tak nešťastně, že překonal vlastního brankáře 0:2.

Do druhého poločasu vstoupili velkomeziříčští hráči s odhodláním něco s nepříznivým skóre udělat. Ve 43.min. po krásné kombinaci po ose Nevoral, Horký, Liška O., posledně jmenovaný snížil na 1:2. Jenže euforie z dosažené branky netrvala dlouho. Hned vzápětí totiž trio Hlávka, Hamřík a Hibš stáli při odkopu brankáře jako solné sloupy. Hostující útočník se kolem nich jen prohnal a pohodlně opět zvýšil. Když navíc Hamřík špatně vyhodnotil situaci, kdy byl tísněn dvěma soupeři a místo odkopu či přihrávky brankáři volil kličku. Nemohlo to skončit jinak než další brankou v Bartoškovi síti. Zmar domácích pak završili hosté v 77.min. umístněnou střelou do horní poloviny branky a uzavřeli tak brankoví účet na konečných 1:5.

mladší dorost - MSDD sk. D
11. kolo: FC Velké Meziříčí - FC Slovan Havlíčkův Brod 1:5 (0:2)
střelci: 43. Liška O.
rozhodčí:
sestava: Bartošek - Heto, Hamřík, Hlávka, Hibš - Chalupa, Nevoral, Liška O., Vokurka (40. Kurečka), Krčál – Horký.
karty:
diváků:

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1