Starší dorost porazil Havlíčkův Brod


FC Velké Meziříčí – FC Slovan Havlíčkův Brod 2:1 (1:0)

V 11. kole jsme hráli proti čtvrtému celku tabulky. Soupeř se pyšnil velmi dobrou kombinační hrou.

Začátek utkání patřil hostům, kteří vstoupili velmi aktivně do zápasu. Naši hráči byli u všeho pozdě a nesbíraly odražené míč. V 16. minutě po zahraném PVK se míč odrazil před Ráčka, který z hranice velkého vápna střílel nechytatelnou střelu pod břevno. O dvě minuty později přihrál Bradáč míč pod sebe k Douchovi, který střílel těsně vedle tyče. Ve 34. minutě po zahraném PVK neudržel míč v náručí brankář Žáček, následně míč odebral Štefka, který z velkého úhlu trefil tyč. Ve 36. minutě poslal dlouhý míč za obranu Pokorný, který našel v náběhu Komínka, ale ten v dobré pozici uklouzl. V závěru poločasu poslal mimo bránu propagační střelu levačkou Láznička.

Ve druhém poločase v 51. minutě jsme ztratili na naší půlce míč, následně Pleva obešel naše dva obránce a poslal míč k Henekovi, který tvrdou nechytatelnou střelou umístil míč k tyči. Neuběhli ani dvě minuty a šli jsme znovu do vedení, když Ráček poslal načasovanou přihrávku Bradáčovi, který se prosadil rychlostí přes obránce a placírkou k tyči nedal brankáři šanci. V 55. minutě zkoušel Ráček z poloviny hřiště přehodit vyběhlého brankáře, ale míč skončil těsně vedle tyče. V 59. minutě Doucha vyslal mezi obránce Ráčka, který střílel jen do boční sítě. V 62. minutě jsme opět zahrozili po PVK, když Komínek střílel po odraženém míči do náručí brankáře. V 80. minutě mohl rozhodnout o vítězství Kejda, ale tomu na poslední chvíli zlikvidoval střelu brankář Žáček. V 83. minutě po PVK hlavičkoval Doucha těsně vedle brány.

Do 15. minuty na začátku zápasu jsme hráli velmi špatně. Ve všech herních směrech jsme byli horším týmem. To se změnilo v 16. minutě, když nečekaně vstřelil gól Ráček. Poté jsme začali hrát konečně fotbal. Soupeř hrál velmi pohledný fotbal, ale nedokázal zakončit na bránu. Mohli jsme rozhodnou o vítězství dříve, ale museli jsme se strachovat o výsledek, až do poslední minuty. Po velmi bojovném zápasu jsme vydřeli zaslouženě tři body.

starší dorost - MSDD sk. D
11. kolo: FC Velké Meziříčí – FC Slovan Havlíčkův Brod 2:1 (1:0)
střelci: 16. Ráček, 53. Bradáč – 51. Henek
rozhodčí: Žilka – Porupka, J. Rosický
sestava: Jícha – Voneš, Štefka, Pokorný (76. Benda), Nápravník – Doucha, Votoupal (61. Bárta) – Láznička, Ráček, Bradáč – Komínek (70. Kejda)
karty:
diváků:

20


<< zpět

Novinky

mistrovské utkání muži A 15. kolo:
FC Velké Meziříčí - TJ Jiskra Rýmařov 1:2 (0:1)
branka: Mucha
ČK: 24. Komínek

mistrovské utkání muži A 14. kolo:
FC Vikt. Otrokovice - FC Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
ČK: 68. Dolejš

mistrovské utkání dorost 14. kolo:
FC Velké Meziříčí st. - FC Kyjov 1919 3:4 (2:2)
branky: 3x Sysel F.


FC Velké Meziříčí ml. - FC Kyjov 1919 1:2 (0:0)
branka: Bajer

mistrovské utkání muži A 10. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1. SK Prostějov 1:2 (1:1)
branka: Dolejš

mistrovské utkání dorost 13. kolo:
MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí st. 2:1 (0:1)
branka: Zedník


MFK Vyškov - FC Velké Meziříčí ml. 2:1 (0:0)
branka: Bajer

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1