Starší dorost porazil Havlíčkův Brod


FC Velké Meziříčí – FC Slovan Havlíčkův Brod 2:1 (1:0)

V 11. kole jsme hráli proti čtvrtému celku tabulky. Soupeř se pyšnil velmi dobrou kombinační hrou.

Začátek utkání patřil hostům, kteří vstoupili velmi aktivně do zápasu. Naši hráči byli u všeho pozdě a nesbíraly odražené míč. V 16. minutě po zahraném PVK se míč odrazil před Ráčka, který z hranice velkého vápna střílel nechytatelnou střelu pod břevno. O dvě minuty později přihrál Bradáč míč pod sebe k Douchovi, který střílel těsně vedle tyče. Ve 34. minutě po zahraném PVK neudržel míč v náručí brankář Žáček, následně míč odebral Štefka, který z velkého úhlu trefil tyč. Ve 36. minutě poslal dlouhý míč za obranu Pokorný, který našel v náběhu Komínka, ale ten v dobré pozici uklouzl. V závěru poločasu poslal mimo bránu propagační střelu levačkou Láznička.

Ve druhém poločase v 51. minutě jsme ztratili na naší půlce míč, následně Pleva obešel naše dva obránce a poslal míč k Henekovi, který tvrdou nechytatelnou střelou umístil míč k tyči. Neuběhli ani dvě minuty a šli jsme znovu do vedení, když Ráček poslal načasovanou přihrávku Bradáčovi, který se prosadil rychlostí přes obránce a placírkou k tyči nedal brankáři šanci. V 55. minutě zkoušel Ráček z poloviny hřiště přehodit vyběhlého brankáře, ale míč skončil těsně vedle tyče. V 59. minutě Doucha vyslal mezi obránce Ráčka, který střílel jen do boční sítě. V 62. minutě jsme opět zahrozili po PVK, když Komínek střílel po odraženém míči do náručí brankáře. V 80. minutě mohl rozhodnout o vítězství Kejda, ale tomu na poslední chvíli zlikvidoval střelu brankář Žáček. V 83. minutě po PVK hlavičkoval Doucha těsně vedle brány.

Do 15. minuty na začátku zápasu jsme hráli velmi špatně. Ve všech herních směrech jsme byli horším týmem. To se změnilo v 16. minutě, když nečekaně vstřelil gól Ráček. Poté jsme začali hrát konečně fotbal. Soupeř hrál velmi pohledný fotbal, ale nedokázal zakončit na bránu. Mohli jsme rozhodnou o vítězství dříve, ale museli jsme se strachovat o výsledek, až do poslední minuty. Po velmi bojovném zápasu jsme vydřeli zaslouženě tři body.

starší dorost - MSDD sk. D
11. kolo: FC Velké Meziříčí – FC Slovan Havlíčkův Brod 2:1 (1:0)
střelci: 16. Ráček, 53. Bradáč – 51. Henek
rozhodčí: Žilka – Porupka, J. Rosický
sestava: Jícha – Voneš, Štefka, Pokorný (76. Benda), Nápravník – Doucha, Votoupal (61. Bárta) – Láznička, Ráček, Bradáč – Komínek (70. Kejda)
karty:
diváků:

20


<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži B 18. kolo:
FC Velké Meziříčí B - TJ Nová Ves 1:1 (1:1)
branka: Vlk
ČK: Vlk

mistrovské utkání muži A 22. kolo:
FC Velké Meziříčí - Valašské Meziříčí 4:1 (2:1)
branky: 2x Demeter, Dolejš, Simr

mistrovské utkání dorost 22. kolo:
FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí st. 1:0 (1:0)

FC Sparta Brno - FC Velké Meziříčí ml. 1:1 (0:1)
branka: Chalupa

mistrovské utkání muži A 18. kolo:
FC Velké Meziříčí - SK Spartak Hulín 3:2 (2:1)
branky: Dolejš, Mucha, Simr

Příští zápas

Datum: 28.4.2018
FC Odra Petřkovice - muži A (16:00)

Datum: 29.4.2018
AFC Humpolec - muži B (16:00)

© FC VELKÉ MEZIŘÍČÍ | D.A.N. PRODUCTION | MCRAI