Benfika v derby proti Budišovu zklamala

Benfika v derby proti Budišovu zklamala


FC Velké Meziříčí B – Budišov-Nárameč FC 0:1 (0:1)

Prvních dvacet minut měli domácí mírnou převahu, ale hrálo se bez šancí. Od té chvíle se osmělili i hosté, když šel sám na Jíchu Nováček, ale Jícha fantastickým zákrokem vyrazil míč na roh. Ve 27. minutě přišel z pravé strany krásný centr od Lišky a Vyskočil v stoprocentní gólové šanci v malém vápně trefil pouze a pouze jen tyč. Ve 36. minutě po rohu Radka Horta hlavičkoval Votoupal do břevna, kde se míč odrazil k Urbanovi, který bez větších problému vstřelil gól.

Po změně stran se domácí snažili o vyrovnání, ale brzdila je nepřesnost a zbrklost. Budišovští spoléhali na rychlé kontry. Po jednom z nich nastřelil Karel Nováček tyč. Ve třetí minutě nastavení se ocitl po centru Halámka ve vyložené šanci Vítek, avšak míč za Kučerova záda usměrnit nedokázal.

„Velmi vyhecovaný zápas jsme bohužel nezvládli. Kdyby v úvodu dokázal Vyskočil vstřelit gól, místo tyče, tak by zřejmě vypadal zápas úplně jinak. Budišov hrál v defenzivní části velmi dobře a zkušeně si pohlídal závěr zápasu. My jsme celkem vystřelili na bránu jen třikrát a to je podle mě velmi málo," řekl po zápase smutně trenér Libor Smejkal mladší.

muži B - 1.A třída sk. B
11. kolo: FC Velké Meziříčí B – Budišov-Nárameč FC 0:1 (0:1)
střelci: 36. Urban
rozhodčí: Kuchyňa – Jiří Beneš, Porupka
sestava: Jícha – Pospíšil (78. Kozuň), Halámek, Doucha (88. Ráček), Netolický – Žák (58. Palát), Vítek, Malec, Vyskočil – Liška, Beran
karty: Netolický
diváků: 120

<< zpět

Novinky

 

Činnost klubu je spolufinancována
z Programu MŠMT č.VIII:
Organizace sportu ve sportovních klubech

mistrovské utkání muži A 29. kolo:
FC Velké Meziříčí - FC Vikt. Otrokovice 2:4 (0:4)
branky: 2x Duba

mistrovské utkání muži A 17. kolo:
SK Uničov - FC Velké Meziříčí 2:2 (0:0)
branky: Demeter, Bouček

mistrovské utkání muži A 27. kolo:
FC Velké Meziříčí - 1.HFK Olomouc 3:2 (0:2)
branky: Smejkal, Duba, Dolejšmistrovské utkání muži B 22. kolo:
FC Velké Meziříčí B - Sokol KOšetice 1:0 (1:0)
branka: Polanský

Příští zápas

You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'and datum <= '259200' order by datum, poradi asc limit 0,20' at line 1